Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Whirlpool ADG6240 - nie domywa

jasiofachura 28 Maj 2015 17:11 3201 6
  • #1 28 Maj 2015 17:11
    jasiofachura
    Poziom 2  

Witam, serwis już był dwa razy - zmywarka sprawna ale nie myje dobrze naczyń, nie rozpuszcza tabletki. Tak jak napisałem sympatyczny Pan z serwisu nie wie dlaczego. Niby zmywarka działa, a nie myje naczyń ba nawet zostawia osad na spodkach czy szklankach po wodzie mineralnej, no po prostu tragiczny model. Ma ktoś jakiś pomysł - zmywarka sprawna, wodę pobiera, odpływ drożny, ramiona się obracają (serwisant zakładał przezroczyste drzwi) - a nie domywa.

1 6
  • #2 28 Maj 2015 17:44
    hobart07
    Poziom 12  

Serwis sprawdzał pompę zmywarki?

0
  • #3 28 Maj 2015 19:03
    jasiofachura
    Poziom 2  

Nie wiem -chyba nie - patrzył tylko przez szklane drzwi czy działa i mówi,ze nie widzi ,żeby działanie było odchodzące od normy. Podobno ma mi wymienić górne ramie ma być inaczej wyprofilowane. A i włączał test wszystko ok. Jak dla mnie musi być coś z płukaniem oraz z grzałką bo raz na tym samym programie naczynia gorące a raz ledwie ciepłe. I przy płukaniu zostawia osad na szklankach jak by z tabletki. Dodam,ze testuje już trzecie tabletki i to samo muszę spróbować na proszku lub płyn, chociaż Pan z serwisu mówił ,żebym mył tymi tabletkami. To już moja trzecia zmywarka dwie poprzednie były super - ostatnia bosch myła i dalej jest sprawna tylko zmieniłem meble i kupiłem zmywarkę do zabudowy i to był mój błąd ,że kupiłem tego whirpoola.

0
  • #4 28 Maj 2015 19:13
    hobart07
    Poziom 12  

Może być tak że wirnik pompy może być uszkodzony(połamane łopatki lub wytarte) w tej sytuacji jest mniejsze ciśnienie wody na ramiona myjące i zmywarka nie domywa( o ile coś wpadło do pompy)

0
  • #5 28 Maj 2015 19:28
    gumasek
    Poziom 13  

wymien smigło zraszacza gornego i bedzie dobrze zmywac. Jest to problem konstrukcyjny. Pozdro

0
  • #6 27 Cze 2016 21:19
    ais11
    Poziom 2  

w moim przypadku przyczyną były uszczelki w panelu który rozprowadza wodę na "śmigła" w miejscu gdzie jest przyłącze od szuflady są otwory z uszczelkami. Pomogło docinanie uszczelek z gumy.

2
  • #7 30 Paź 2016 16:12
    jasiofachura
    Poziom 2  

Niestety moja mimo wizyt serwisu nie domywa. Według nich taki jej urok i wedle ich oceny jest sprawna.

1