Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Klejenie wyświetlacza do korpusa.

jarekgsm1995 28 May 2015 18:24 2076 2
    jarekgsm1995
    Level 2  
    Witam.Mam do drodzy forumowicze dwa pytania. Jak skleję szybkę do wyświetlacza (samsung s3) za pomocą kleju LOCA i go utwardzę to jak następnie przykleić ją do ramki telefonu tak żeby nigdzie nie odstawała bo zawsze gdzieś tam znajdzie się miejsce, gdzie wyświetlacz z szybką odstaje od ramki. Natomiast drugie pytanie trochę z innej beczki czy słyszał ktoś z was o takim płynie który wlewa się do jakiejś wanienki i wkłada się do tej wanienki cały set (np z samsung s3) i po kilku godzinach szybka odkleja sie z wyświetlacza i wyświetlacz odkleja się od ramki nie wiem czy to prawdę z tym płynem dlatego was pytam. Pozdrawiam
    Robert 1960

Level 32  
    Witam !
    Odnośnie kleju LOCA - tylko lampą UV (na znanym portalu aukcyjnym znajdziesz takie)
    - jak dobrze wkleisz to nie będzie nic odstawać, chyba, że pokiereszowałeś ramkę
    - nie słyszałem osobiście o takiej metodzie, są specjalne płyny, które usuwają resztki kleju Loca, a odkleja się albo w specjalnym przyrządzie lub metodą chałupniczą przy pomocy Hot Air lub nawet suszarki, na youtube znajdziesz poradniki jak to zrobić.
    jarekgsm1995
    Level 2  
    Wiem że za pomocą lampy UV. Chodzi mi o to że wyświetlacz z ramką sklejam w takiej specjalnej matrycy i po utwardzeniu wkładam to do ramki telefonu i tam gdy zastosuje taśmę montażowa żeby przykleić to do ramki to są miejsca gdzie to odstaje.