Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Eagle prośba o sprawdzenie schematu/polygon

29 Maj 2015 16:42 1209 9
  • Poziom 16  
    Witam mam problem z polygonem wszystko zrobiłem według opisu jednak wydrukowałem projekt do pdf-a i tu bah polygon zalewa prawie całą płytkę łącznie ze ścieżkami. Co zrobiłem nie tak? w załączniku .brd i "wydruk" pdf
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 17  
    Polygon nie zalewa Ci ścieżek, po prostu odstęp jest bardzo mały. W eaglu masz po lewej stronie kluczyk "change" klikasz na niego z opcji wybierasz isolate i zmieniasz np. na 1mm. Staraj się prowadzić ścieżki pod kątem 45', płytka wygląda wtedy zupełnie inaczej a połączenia stają się przejrzyste. To, że zalało Ci ścieżki masy jest oczywiste, ponieważ podłączyłeś masę do polygonu.
  • Poziom 16  
    Eagle prośba o sprawdzenie schematu/polygon dalej to samo.
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 16  
    Tak. Dalej to samo. Byłbyś tak miły i mi to ustawił?
  • Specjalista Automatyk
    Masz dwa polygony jeden na drugim: N$19 i N$20. Usuń jeden a drugi ustaw isolate na 24 milsy. Jak będzie za mało to 40 milsów wystarczy.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 36  
    Racja, wypadało by lepiej zaprojektować płytkę, na takiej powierzchni spokojnie można uniknąć takiej ilości zworek, do tego fatalnie prowadzone ścieżki oraz jakieś dziwne zwężania w środku ścieżki. Same elementy wypadało by podzielić i zadbać o to aby były jak najbliżej siebie z zachowaniem odpowiedniego schematu.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Dzięki za pomoc. Ale niestety wszystko na marne gdyż zakładając temat i budując wzmacniacz chciałem uruchomić moje głośniki ze wysłużonego zestawu. Niestety z tego co wyczytałem ten wzmacniacz się nie nada na to aby pięknie zasilić głośniki 15w rms. Miałem nadzieję iż będzie to grało pięknie jak w zestawie. Cóż w każdym razie dzięki za chęci!