Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE 37 D 6100 wyłącza się

29 Maj 2015 16:56 1152 2
  • Poziom 21  
    Witam. Posiadam Tv Samsung UE 37 D 6100 i od jakiegoś czasu mam problem. Mianowicie Tv wyłącza się i włącza się. Tzn. Podczas oglądania programu potrafi się wyłączyć i natychmiast się włącza. Trwa to kilka sekund. Czasami Tv potrafi przez miesiąc grać bez problemu a potem nagle codziennie się tak dzieje kilkadziesiąt razy na dzien. Podkreślam prócz tych wyłączen tv gra idealnie. Co to może być? Pozdrawiam. J.
  • Poziom 31  
    Przyłączam się do tematu. Telewizor Samsung UE40ES6100. Zaczęło się od problemów z Smart Hub - nie chciał się uruchamiać. Został wykonany reset zwykły, reset SVC oraz reset do ustawień fabrycznych, bez zmian. Wyłącza się i włącza spowrotem. Ponadto stracił możliwość połączenia bezprzewodowego z Internetem, nie wykrywa sieci bądź zawiesza się przy próbach odszukania sieci - po kablu działa (jeszcze ;)). Wersja firmware: T-MST10PDEUC-2005.0
  • Poziom 21  
    Co do tematu. Przyszedł technik z kablówki pomajdrował przy instalacji wymienił rozdzielniki sygnału - nie wiem jak dokładnie to się nazywa- i na razie jest ok. Zobaczymy co będzie dalej. Proponuje sprawdzić instalacje kablówki. J.