Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kamera hikvision DS-2CD2T32-I5, rejestrator BCS-NVR08025ME

29 Maj 2015 21:46 1338 3
  • Poziom 17  
    Witam
    Mam pytanie, czy ktoś wie, czy zestaw taki jak w tytule, czyli kamera hikvision DS-2CD2T32-I5 (następca DS-2CD2232-I5) i rejestrator BCS BCS-NVR08025ME mają zgodne protokoły (standardy) ONVIF?
    Chodzi mi o kwestię reakcji rejestratora na wykrycie ruchu przez kamerę (zmiana ilości zapisywanych klatek itp.).
    Przepraszam, jeżeli ktoś uzna pytanie za lamerskie, ale kamer IP "dotykam" po raz pierwszy.
    Jeżeli uważacie że jakiś rejestrator będzie znacząco lepszy (za podobną kwotę) to również proszę o sugestie.

pozdrawiam
    rezi
  • OptexOptex

• Poziom 30  
    ONVIF zgodne, ale czy zadziała i coś nie zafiksuje to tylko do sprawdzenia ;)
    Dlaczego nie chcesz rejestratora HQ ?
  • OptexOptex
  • Poziom 17  
    Jestem przyzwyczajony do menu BCS, nie ma żadnego problemu z instalacją ddns a ponadto BCS oferuje 4x większ pasmo zapisu.
    No chyba że "praktycznie" nie uda mi sie zapchać przy 8 kamerach tych 50Mbps?
    Dlatego szukam porady praktyka.
    Pozdrawiam
    rezi
  • Poziom 15  
    Detekcja ruchu w BCS jest w pełni wspierana tylko przez ich produkty- tak ktoś się kiedyś tutaj wypowiedział. Uzasadniał, że prawdopodobnie nie zobaczysz tabelki do regulacji czułości detekcji ruchu. Jeśli chodzi o bitrate, to zakładając, że zostawisz fabryczne 4Mb na głównym i 512kb na pomocniczym to nie zapchasz rejestratora, ale nie daje to za bardzo pola do popisu w przyszłości. Moim zdaniem podany przez ciebie NVR BCS deklasuje hika