Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio PIONEER AVH-3200BT wyświetlacz się ściemnia.

Artak 30 Maj 2015 09:16 987 4
  • #1 30 Maj 2015 09:16
    Artak
    Poziom 1  

Witam. Mam problem z radiem Pioneer AVH-3200BT wszystko jest super ale kiedy zapalam światła w aucie wyświetlacz automatycznie się przyciemnia. A że w naszym pięknym kraju muszę jeździć na światłach nawet w bardzo słoneczna pogodę to na wyświetlaczu nic nie widzę. Kiedy światła są wyłączone wyświetlacz pięknie świeci. Macie jakiś pomysł jak to zrobić w ustawieniach radia nic nie znalazłem.Z drugiej strony to przyciemnienie w nocy jest bardzo dobre bo nie razi.
    Auto Seat Altea XL 2010r.

0 4
  • #2 30 Maj 2015 17:03
    miecho18
    Spec od komputerów

Odłącz przewód z kostki ISO odpowiadający za "dimmer". Zazwyczaj jest to przewód koloru pomarańczowego, jednak gdyby było inaczej, to przy użyciu miernika znajdziesz go bez problemu.

0
  • #3 01 Cze 2015 17:36
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

Artak napisał:

miecho18 napisał:
    Odłącz przewód z kostki ISO odpowiadający za "dimmer".

Daję stówę jak znajdziesz tam dimmer.

Moderowany przez damiancz:

Post był raportowany. Jeśli już odpowiadasz w tej formie, to należy wyjaśnić dalej dlaczego nie ma tam dimmera, bo wątek jest w dziale początkujący.

3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

-1
  • #4 01 Cze 2015 18:50
    1879006
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 01 Cze 2015 19:30
    miecho18
    Spec od komputerów

SZYMON BYDGOSZCZ napisał:
    Artak napisał:

miecho18 napisał:
    Odłącz przewód z kostki ISO odpowiadający za "dimmer".

Daję stówę jak znajdziesz tam dimmer.

To może napisz co należy zrobić w tym przypadku zamiast się zakładać.
    syrius32 napisał:
    Poza tym dimmer z radia może być podpięty pod podświetlenie np. popioły i stówę umoczyłeś :D

Właśnie to miałem na myśli pisząc poprzedni post.

0