Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Wyprzedaż sprzętu car audio

djrobus1 30 May 2015 12:37 1824 0
 • #1
  djrobus1
  Level 13  
  Witka
  Mam chętnego na kupno mojego wozidła więc sprzedaję część elementów:
  1. subwoofer 10" znanej łotewskiej manufaktury Radiotehnika. Sub przeznaczony ogólnie do domu ale w aucie sprawdza się znakomicie. 4ohm, odlewany alu wielki kosz, nieduża moc. Wystarczy 80-100W rms aby bujał autem. Ten też nie wchodził do mojej skrzyni i grał trochę napędem do góry. Jeden z najszybszych subów jakie miałem, coś jak vega tylko z lepszym zejściem. Stan b.dobry, oryginał, nienaprawiany czy uszkodzony. Dołożyłem tylko kostkę dla wygodnego podłączania bo terminal nie jest "idiotoodporny". Cena 150zł

  2. tweetery dls-a ze starej linii DUR1 (nie mylić z obecną). Leciutka, przezroczysta membrana (jak morel), komora rezonansowa. Jedne z najlepszych tweeterów na średnicy (do 2way przy niskim cięciu). Bez problemu grają cięte pierwszym rzędem przy 2,5kHz-3,15kHz. Jednak aby nie uciekały detale najlepiej wg/ mnie to 3,15-4kHz pierwszy rząd z naciskiem na 4kHz. Tweetery bez ori maskownic ale z dorobionymi pod nie kulami z brązu i frontem alu. Wypolerowane na połysk. Pierścień pod kule też jest. Cena razem z kulami to 500zł. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i umożliwia dowolne ukierunkowanie tweeterów bez przeróbek słupexow.

  3. słupki do nissana primera P11. Słupexy robione pod w/w głośniczki dls-a. Obite jasnym kocem (jasny szary). Nigdzie nie brudne, nie porwane itp. Wyszły naprawdę dobrze. Same słupki to 150zł, łącznie z tweeterami będzie taniej.

  4. średniaki morela CDM88 z pierwszej serii (z kabelkami nie terminalami). Lepiej grające od nowszej wersji. Są nowe. Były jedynie przymiarki z ukierunkowaniem do budowy słupków ale na tym się skończyło. Mam tylko widoczne maskownice i głośniki, nie wiem gdzie karton i reszta. Cena 700zł.

  5. woofery Morel elate SW5. Wooferki są nowe, nigdy nie wkręcane do auta czy obudowy. Miały iść do auta żony, ale auto "się uszkodziło" i sobie leżą. Papiery, karton itp. Moim zdaniem jedne z najlepszych 13-tek jakie można kupić i w dobrze przygotowanych wrotach nie ma dużej różnicy w zejściu, w porównaniu do większych braci (16-tek). Natomiast jest znacznie lepsza średnica i można stosować mniejsze tweetery, które nie lubią niskiego cięcia. Cena: 800zł (polowa sklepowej).

  Ceny do rozsądnych negocjacji. W rozliczeniu chętnie przygarnę Genesis-a B40 (i tylko tego ze względu na gabaryt i podejście z podłączeniem)

  Do powyższych cen doliczyć wysyłkę by wypadało.
  Wiecej fotek chętnym na maila.
  Ew. info na pw.
  Robert
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).