Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia Lumia 610 zbita szybka

PatrykW123 30 May 2015 20:24 945 5
    PatrykW123
    Level 8  
    Witam. Otóż dziś niefortunnie telefon wypadł mi jak jechałem skuterem. Zbiła się szybka. Włożyłem z powrotem baterię itd. Włączam telefon, wyświetlacz działa, ale jako to ze jest telefon DOTYKOWY to nie działa wgl dotyk na zbitym ekranie. Przyciski odblokowywania działają normalnie, przyciszania/pogłaszania dzwięku, robienia zdjęć, nie chodzi najważniejsze czyli dotyk na potłuczonym ekranie. Czy wystarczy zmienić szybkę i wszystko będzie dobrze ???
    PatrykW123
    Level 8  
    Czy szybki + ekran dotykowy, które są na allegro za około 30 zł to to samo? Są lekko używane, ale mi zależy na jak najniższej cenie.???
    arti123
    VIP Meritorious for electroda.pl
    To są podróbki. Jak będą chodzić nie wiem. Oryginał jest razem z ramką , czyli taki jak w moim linku.
    PatrykW123
    Level 8  
    Dotyk działa, ale bardzo słabo. Wczoraj sprawdzałem po prostu palcem w każdym punkcie ekranu i w 2 miejscach działa, ale bardzo słabo, że nie da się przeciągnąć ekranu do góry, tylko lekko idzie w górę. Ryzykować i kupić tą podróbkę za 30 zł, skoro dotyk raczej nie jest uszkodzony??
    czarny244
    Level 27  
    PatrykW123 wrote:
    Są lekko używane, ale mi zależy na jak najniższej cenie.???
    Skoro są używane,to na 100% oryginał i z tego co zauważyłem sprzedawane są razem z ramką.Sam digitizer musisz jeszcze wkleić do ramki.