Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia Lumia 610 zbita szybka

PatrykW123 30 May 2015 20:24 945 5
 • #1
  PatrykW123
  Level 8  
  Witam. Otóż dziś niefortunnie telefon wypadł mi jak jechałem skuterem. Zbiła się szybka. Włożyłem z powrotem baterię itd. Włączam telefon, wyświetlacz działa, ale jako to ze jest telefon DOTYKOWY to nie działa wgl dotyk na zbitym ekranie. Przyciski odblokowywania działają normalnie, przyciszania/pogłaszania dzwięku, robienia zdjęć, nie chodzi najważniejsze czyli dotyk na potłuczonym ekranie. Czy wystarczy zmienić szybkę i wszystko będzie dobrze ???
 • #3
  PatrykW123
  Level 8  
  Czy szybki + ekran dotykowy, które są na allegro za około 30 zł to to samo? Są lekko używane, ale mi zależy na jak najniższej cenie.???
 • #4
  arti123
  VIP Meritorious for electroda.pl
  To są podróbki. Jak będą chodzić nie wiem. Oryginał jest razem z ramką , czyli taki jak w moim linku.
 • #5
  PatrykW123
  Level 8  
  Dotyk działa, ale bardzo słabo. Wczoraj sprawdzałem po prostu palcem w każdym punkcie ekranu i w 2 miejscach działa, ale bardzo słabo, że nie da się przeciągnąć ekranu do góry, tylko lekko idzie w górę. Ryzykować i kupić tą podróbkę za 30 zł, skoro dotyk raczej nie jest uszkodzony??
 • #6
  czarny244
  Level 27  
  PatrykW123 wrote:
  Są lekko używane, ale mi zależy na jak najniższej cenie.???
  Skoro są używane,to na 100% oryginał i z tego co zauważyłem sprzedawane są razem z ramką.Sam digitizer musisz jeszcze wkleić do ramki.