Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop i projektor - wyświetlanie

31 Maj 2015 15:37 1242 10
  • Poziom 6  
    Witam.
    Mam problem, otóż często przedstawiam różne prezentacje, do których potrzebny mi jest projektor. Wszystko było oki, działało, wyświetlało się itd., aż w pewnym momencie podłączam kabel VGA od projektora (BENQ) do laptopa (LENOVO G500) i projektor, że tak powiem "widzi" podłączony kabel, ale bezustannie szuka sygnału i nie może znaleźć, co za tym idzie - nic się nie wyświetla. Bawiłem się ustawieniami grafiki, rozdzielczością, duplikowaniem ekranu itp., ale to nic nie daje.
    Korzystam z Windowsa 8.1.
    Nie wiem, która karta graficzna za to odpowiada, więc podam obie:
    Intel(R) HD Graphics 4000 (zintegrowana) i AMD Radeon HD 8600/8700M.
    Proszę o szybką pomoc, bardzo mi to potrzebne. :cry: :!: Oczywiście jeśli będą jeszcze potrzebne jakieś informacje to chętnie podam.
  • Poziom 6  
    Poszukaj na laptopie takiego małego przełącznika z oznaczeniem takiego monitorka :p
  • Poziom 31  
    Tak jak pisze kolega wyżej, albo ewentualnie w ustawieniach ekranu ustaw poprawnie opcję "wiele monitorów".
  • Poziom 6  
    W tym modelu ten przełącznik powinien być z przodu :p
  • Poziom 6  
    Kumple, napisałem, że "Bawiłem się ustawieniami grafiki, rozdzielczością, duplikowaniem ekranu itp., ale to nic nie daje.". Chodzi mi właśnie o ten przycisk, o którym mówicie. Duplikuję ekran, powielam itp., ale nadal rzutnik nic nie wyświetla...
  • Poziom 31  
    Rzutnik nie ma opcji ręcznego ustawienia źródła obrazu ?
  • Poziom 22  
    Może być uszkodzony kabel lub złącze VGA. Po zostaje jeszcze sprawdzenie samego projektora jak i systemu
  • Poziom 6  
    Kabel sprawny. Testowałem na paru i nie widać żadnej różnicy. No więc, jak sprawdzić system?
  • Poziom 29  
    Czy inny monitor podłączony zamiast projektora coś wyświetla? Czy projektor z innym komputerem działa?
  • Poziom 6  
    Owszem. Wszystko działa.