Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt bla 23,6 nie można ustawić kanałów

kikan82 31 May 2015 16:01 3738 7
    kikan82
    Level 8  
    Witam.
    Mam pewien problem z telewizorem, mianowicie zakupiłem nie dawno wyżej wymieniony telewizor i miałem w domu kablówkę UPC i niby było dobrze, lecz od momentu gdy przeszedłem do Toya zrobił mi się tak problem, ze na analogówce powinienem mieć kolo 70 programów i co prawda w wyszukiwaniu automatycznym wychodzi 24 atv i dtv wychodzi 46 i teraz nie wiem bo pierwsze co wyskakuje to atv a żeby była druga cześć programów trzeba przełączyć na pilocie przycisk dtv gdzie już powrotu do atv nie ma i nie wiem co jest grane według mnie wszystko powinno być razem.
    Może już ktoś taki przypadek mial?
    kikan82
    Level 8  
    no tak kolego:)
    tylko że dziwne są dwie rzeczy dla mnie bynajmniej ze na upc miałem na łączu analogowym prawie 70 i się nie dzieliło na żadne dtv czy atv a tu mam dość ze podzielone to jeszcze mam na pilocie tylko przycisk dtv a atv już nie
    User removed account
    User removed account  
    kikan82
    Level 8  
    chwila chwila chwila nie jestem fachowcem w tych sprawach więc prosze mi tutaj nie chlastać ze marudze itd. wystarczy grzecznie wytłumaczyć....
    User removed account
    User removed account  
    romeok01
    Level 35  
    To co Ci jeszcze wytłumaczyć, że era nadawania analogowego telewizji już się skończyła, teraz kanały nadawane są cyfrowo, UPC trzyma kanały analogowe z tego powodu, że widocznie nie wszyscy mają przystosowane odbiorniki do cyfrowego odbioru.

Dzwoń do TOYA i im powiedz,że musisz przełączać na ATV i DTV :D to Ci miły konsultant wytłumaczy.