Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech - Regulacja głośności

31 Maj 2015 18:03 1290 6
  • Poziom 2  
    Witam. Chciałbym sie dowiedzieć, czy istnieje możliwość zdalnego sterowania głośnością głośnika z subwoofer'em, które posiadam. Problem jest taki, że nie było dołączonego do zestawu żadnego pilota, wiec nie wiem, czy uniwersalny pilot zadziałałby w tym przypadku. Głośniki wyprodukowała firma Logitech.
    http://www.logitech.com/pl-pl/product/speaker-system-z623?crid=1589 To jest link do strony tych głośników.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 30  
    Nie ma do nich pilotów z tego co wiem.
  • Poziom 32  
    No nie te głośniki nie mają pilota... Ale jeśli są podłączone do komputera to można kupić pilota do windows i sterować i sterować m.in. głośnością...
  • Poziom 30  
    Telefon komórkowy wyposażony w port Bluetooth, podczerwieni lub moduł Wi-Fi można z powodzeniem wykorzystać w roli pilota do komputera,Pozwala on np.no zdalne sterowanie klawiaturą oraz myszą komputera, obsługiwanie aplikacji PowerPoint, Winamp, Windows Media Player oraz innych, a także na uzyskanie dostępu do pulpitu komputera.
  • Poziom 2  
    Niestety ja używam tych głośników do odtwarzania dźwięku przy DVD i rzutniku.
  • Poziom 2  
    Romeok01 Twój pomysł jest naprawdę dobry. Dzięki