Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki przeznaczone do gier.

31 Maj 2015 19:30 543 10
  • Poziom 9  
    Otóż niedawno zepsuły mi się słuchawki. Więc chciałbym kupić nowe tyle, że nie wiem jakie... Słuchawek używam głównie do gier i słuchania muzyki, więc najbardziej zależy mi na jakości dźwięku i wygodzie. Jeśli to możliwe chciałbym żeby mikrofon był w nie wbudowany. Chciałbym też żeby były podłączane na Jack 3.5 mm, a nie na USB. Dobrze by było gdyby udało się coś kupić za ~150 zł, ale maksymalnie mogę wydać 200 zł. To tyle, chyba że o czymś zapomniałem.
    Liczę na waszą pomoc :D
  • Poziom 25  
    Superlux HD 681. Wygodnie nie męczą uszu. Długi mocny kabel. Jakość dźwięku! Za tą cenę nie znajdziesz lepszych. W CS:S dobrze pozycjonują. Z foobarem i dobrą kartą muzyczną miód na uszy.

zalman mic-2 (20zł) doczepiasz do kabla superluxów nic nie majda Ci przed ustami a dźwięk zbiera idealnie.
  • Poziom 9  
    Już nie pierwszy raz widzę te słuchawki. Chyba rzeczywiście są dobre skoro większość je proponuje. A co do mikrofonu zalman mic-2, to po w pisaniu w google tej nazwy nic nie znalazło. Chyba, że chodziło Ci o zalman mic-1, jeśli nie to prosiłbym o podanie jakiegoś linku z tym mikrofonem.
  • Poziom 25  
    Faktycznie mic1 z pamięci pisałem. Sam mam superluxy i jestem zachwycony. Kosztują gdzieś koło 70zł więc nie tak dużo.
  • Poziom 9  
    Teraz sobie uświadomiłem, że te słuchawki kosztują tylko 70-90 zł. Naprawde do 200 zł są najlepsze jakie można kupić?
  • Poziom 25  
    Tanie nie znaczy złe :) wiadomo plastiki gorsze trochę... ale ludzie porównują jakość dźwięków do sennheiser 600 a one ponad 1000zł kosztują. Ja kupiłem i nie zamieniłbym;)
  • Poziom 26  
    Ja ostatnio nabyłem A4Tech Bloody G501 i jestem bardzo zadowolony. :) oprogramowanie do słuchawek ma wiele ulepszeń itp. a same słuchawki mają 3 tryby (gaming-używam cały czas, 2.0 surround-przy niektórych piosenkach, 7.1 surround-dźwięk słuchać jakby być w jakieś dużej hali i słuchać z małego radyjka :) ) poza tym są jeszcze programowalne "kolory" pilota. Kolorów jest bodajże 5-6 i można je zaprogramować na różne rodzaje muzyki np. folk, rap itp. można też samemu zrobić sobie jakieś tryb muzyczny. Poza tym typowo bajeranckie są. :) przerzuciłem się z jakiś Tracerów za 30 zł ze sklepu nie dla idiotów. Zmieniłem je po 2 latach, bo lewa słuchawka przestała działać. A i jeszcze te Bloody mają wbudowany mikrofon który można wsunąć do środka. Co prawda jest dosyć krótki, ale łapie bardzo dobrze dźwięk więc nie trzeba się martwić. ;)
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Chyba jednak zdecyduje się na słuchawki Superlux HD 681 i mikrofon Zalman ZM-MIC1. Sporo osób je poleca więc coś w tym musi być. Mam jeszcze pytanie odnośnie karty dźwiękowej. Mam kartę Realtek ALC-887 która jest zintegrowana z płytą główną, czy różnica pomiędzy jakością dźwięku z zintegrowanej karty jest dużo gorsza niż z karty nie zintegrowanej?
  • Poziom 25  
    Tak. Na byle jakich słuchawkach nie odczujesz ale ja do superlux kupiłem kartę muzyczną Xonar dx i słychać różnicę :) Chociaż pewnie ten realtek też sobie poradzi. Jak nie masz budżetu i nie jesteś audiofilem szkoda kasy.
  • Poziom 9  
    Yhm, rozumiem. Więc daruje sobie kupowanie karty dźwiękowej. Dzięki bloodyman i olutas za zaangażowanie, bardzo mi pomogliście.
  • Poziom 26  
    Prosze :) polecamy się na przyszłość ;)
    Pozdrawiam