Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Astra G - Dziwne kabelki w samochodzie. Co to jest?

-dominik90- 31 May 2015 19:41 1185 9
    -dominik90-
    Level 12  
    Witam.
    Jakiś czas temu kupiłem Astrę z 1998r. 1.7TD sprowadzoną z Niemiec, w środku nad kierowcą znajdował się jakby mikrofon od bluetooth, sprzedawca wiedział tylko tyle że sam nie mógł tego uruchomić i nie do końca wiedział co to jest.
    Astra G - Dziwne kabelki w samochodzie. Co to jest?
    Na tylej szybie jest coś takiego Astra G - Dziwne kabelki w samochodzie. Co to jest?

Jednak to co znalazłem w bagażniku mnie zaskoczyło najbardziej. Zdjęcia poniżej.
    Astra G - Dziwne kabelki w samochodzie. Co to jest? Astra G - Dziwne kabelki w samochodzie. Co to jest? Astra G - Dziwne kabelki w samochodzie. Co to jest? Astra G - Dziwne kabelki w samochodzie. Co to jest? Astra G - Dziwne kabelki w samochodzie. Co to jest?

Będę wdzięczny za informację co to jest, a raczej było i czego brakuje.
    cezars65
    Level 24  
    Resztki po jakimś starym radiotelefonie ......wywal to i tyle bo na pewno to nie jest oryginalne wyposażenie samochodu.
    -dominik90-
    Level 12  
    W zasadzie mógłbym to wyrzucić, po za tym co jest na szybie, bo wygląda na to że szyba jest przewiercona.
    kwok
    Level 39  
    -dominik90- wrote:
    bo wygląda na to że szyba jest przewiercona.

Hehehe, dobre :) . Kolego to szkło jest hartowane i nie jest możliwe jego przewiercenie bo się zwyczajnie rozpadnie na kawałeczki tak jak by ktoś potłukł tą szybę.
    -dominik90-
    Level 12  
    Od środka jest plastik z kabelkiem od zewnątrz to co widać, nie napisałem że jest przewiercone, ale że tak jak by była. Więc usunięcie tej części może być dość problematyczne.
  • Helpful post
    carrot
    Moderator of Cars
    Zestaw HF do "kaloryfera" czyli Motoroli 2000
    Antena jest klejona dwustronnie do szyby, nie ma dziury w niej
    -dominik90-
    Level 12  
    carrot, o taką odpowiedź mi chodziło. Bardziej od demontażu wolał bym to uruchomić, jednak nie sądzę aby gra była warta świeczki.
    andrzej20001
    Level 43  
    -dominik90- wrote:
    Bardziej od demontażu wolał bym to uruchomić

I motorolke odpalić? Po co wywal to i kup np. Jabra Bluetooth
    -dominik90-
    Level 12  
    Bardziej z ciekawości niż do codziennego użytku.