Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PIONEER VSX-921 - Błąd UE22 i brak dźwięku

kaszub13 01 Mar 2019 13:10 11058 38
    neo95s
    Poziom 11  
    mush2room napisał:
    Masz na myśli akcję w USA? Tak ogłosili, ale ponoć dalej przyjmują tam zgłoszenia.

Spróbuję Twojej metody, dzięki wielkie.

Dodano po 13 [minuty]:

neo95s napisał:
    Pioneer zakończył akcje serwisowa w grudniu 2018r, jedyne co możesz zrobić to sprawdzić czy wyświetla Ci wersje firmware DSP (Tune Up + Power) na wyłączonym amplitunerze w trybie standby. Jeśli masz *** to zacznij od wgrania wsadu

Jesteś w stanie podzielić się instrukcją jak wgrać ten wsad? Plik pobrałem z posta powyżej.

Co Ci wyskoczyło po wciśnięciu Tune Up + Power ?
    mush2room
    Poziom 9  
    neo95s napisał:
    mush2room napisał:
    Masz na myśli akcję w USA? Tak ogłosili, ale ponoć dalej przyjmują tam zgłoszenia.

Spróbuję Twojej metody, dzięki wielkie.

Dodano po 13 [minuty]:

neo95s napisał:
    Pioneer zakończył akcje serwisowa w grudniu 2018r, jedyne co możesz zrobić to sprawdzić czy wyświetla Ci wersje firmware DSP (Tune Up + Power) na wyłączonym amplitunerze w trybie standby. Jeśli masz *** to zacznij od wgrania wsadu

Jesteś w stanie podzielić się instrukcją jak wgrać ten wsad? Plik pobrałem z posta powyżej.

Co Ci wyskoczyło po wciśnięciu Tune Up + Power ?

1-205081***089

Dodano po 1 [godziny] 29 [minuty]:

Hmmm,

Z uwagi na brak czasu zostawiłem sprzęt odpalony na Tune Up + Power i ku mojemu zdziwieniu jak wróciłem po 1,5h to wyświetliło się 1-205081111089, po wyłączeniu i załączeniu na chwilę zadziałał. Przy kolejnym Tune Up + Power 1-205081111***, po chwili znowu załadował wszystko bez ***. Zrobiłem wtedy reset fabryczny Enter + Power i jak na razie gra.

Zobaczymy jak będzie po tym jak go przełączę w standby.
    neo95s
    Poziom 11  
    Wsad możesz zaprogramować dowolnym programatorem SPI, przy objawach które opisujesz podgrzałbym układ DSP przez 30s i zobaczył czy błąd UE22 powróci
    mush2room
    Poziom 9  
    neo95s napisał:
    Wsad możesz zaprogramować dowolnym programatorem SPI, przy objawach które opisujesz podgrzałbym układ DSP przez 30s i zobaczył czy błąd UE22 powróci

Spróbuję, gdyż znowu przestał grać....
    cichy lis
    Poziom 28  
    PIONEER VSX-921 - Błąd UE22 i brak dźwięku PIONEER VSX-921 - Błąd UE22 i brak dźwięku PIONEER VSX-921 - Błąd UE22 i brak dźwięku PIONEER VSX-921 - Błąd UE22 i brak dźwięku PIONEER VSX-921 - Błąd UE22 i brak dźwięku

Dodano po 34 [sekundy]:

Hej, miałem mały przestój- czyli jak tak reaguje to cyknąć mu wsad :) Bo nie ma opcji USB ?

Dodano po 9 [godziny] 48 [minuty]:

Podgrzanie DSP ucieszyło mnie 40 minutami muzyki.
    Czyli kupić z Ali express nowy chip ? czy macie sprawdzone dojście PL ?
    Killbill_junior
    Poziom 9  
    Przyjacielu "cichy lis" ogarną byś to u mnie ?? Dodam też, że borykam się tym samym felernym błędem od dawna. wykonałem już wszystkie sposoby podpowiedziane przez kolegów powyżej i dalej pojawia się UE22 i sprzęt się uruchamia ponownie. Pozdrawiam
    mush2room
    Poziom 9  
    Hej,

w końcu mam dostęp do programatora - nie było mnie ostanio na miejscu. Czy ktoś jest mnie w stanie nakierować gdzie mogę się wpiąć? Nie umiem na żadnej płytce znaleźć złączy...

cichy lis napisał:
    Zrobiłem reballing i działa już 3 dobę- oczywiście z przerwami. dobrze trzeba grzać bo mi dwa pola odeszły :)
    https://youtu.be/BhuEzdiRf4c

Dalej działa? :-) Bo od dłuższego czasu myślę nad stacją lutowniczą i jeżeli byłaby szansa na to że uda się go naprawić to bym zaryzykował.
    @@@@
    Poziom 21  
    Witam ,mam ten sam amplituner, tylko inny błąd po włączeniu zapala się POWER i potem pulsuje dioda czerwona Ipod Iphone Ipad ,wszelkie resety nic nie dają
    może ktoś dysponuje sprawdzonym wsadem do spi 25L1606E (taki jest w tym amplitunerze),ten parę postów wcześniej nic nie daje