Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pecet - konfiguracja internetu na win xp profesjonal

01 Cze 2015 12:54 681 15
  • Poziom 17  
    Posiadam komputer stacjonarny z systemem Windows XP Profesjonal.Z internetem łącze się przez modem USB z sieci Orange.Było wszystko ok do puki mój wnuczek nie zaczął czegoś szukać w necie.Po jego zabawie gdy łącze się z internetem modem łączy się z siecią Orange mogę czytać nowe wiadomości mogę przeglądać oferty na Allegro ale nie mam możliwości zalogowania się ani na Allegro ani na pocztę.Kombinowałem na różne sposoby i niestety nie udało mi się połączyć.
  • Poziom 30  
    Co ci pisze jak próbujesz się zalogować?
  • Poziom 30  
    Co ci pisze jak próbujesz się zalogować na stronie allegro albo pocztę.
  • Poziom 30  
    Inne strony ci działają?chyba słaba prędkość i zrywa ci połączenie
  • Poziom 30  
    Masz słabe połączenie z internetem, słaby sygnał.
  • Poziom 17  
    Jestem w tym samym pokoju i na laptopie jest wszystko w porządku jak by był słaby sygnał to bym się z Panem nie komunikował !
  • Poziom 17  
    Zainstalowałem przeglądarkę internetową Opera,ona jest bardziej przyjazna.Przy prubie zalogowania się na www.wp.pl wyświetla mi "Nieprawidłowy certyfikat serwera
    Próbowałeś połączyć się z profil wp.pl.jednak serwer przedstawił nieprawidłowy certyfikat"
    Piszę tą wiadomość na komputerze stacjonarnym z win XP zatem proszę nie pisać mi głupot że przyczyna tkwi w słabym sygnale.
  • Poziom 18  
    Wszystkie programy które startują razem z Systemem. Uruchom n.p Ccleanera i wyłącz wszyskie programy w opcji autostart.
    Przeskanuj kompa malwarebytes anti-malware a póżniej skanerem online EsetNod.
  • Poziom 10  
    Witam
    Proszę sprawdzić datę w komputerze.
  • Poziom 17  
    Data i godzina są prawidłowe

Dodano po 29 [minuty]:

jurtur napisał:
    Wszystkie programy które startują razem z Systemem. Uruchom n.p Ccleanera i wyłącz wszyskie programy w opcji autostart.
    Przeskanuj kompa malwarebytes anti-malware a póżniej skanerem online EsetNod.

Niestety ccleaner podczas uruchomiania resetuje kompa.Natomiast program malware wykrył 822 błędy które to usunąłem.Co więcej mogę zrobić ?