Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bridge III harman kardon - Przerywa muzykę z ipoda

marekd161 01 Jun 2015 21:04 867 7
    marekd161
    Level 2  
    Witam
    Mam pewien problem, który spędza mi sen z powiek.
    Zakupiłem amplituner Harman kardon avr 265 a do tego otrzymałem stacje dokującą Bridge III do której podłączam ipoda nano 2g 4gB. Niestety podczas słuchania muzyki co jakiś czas przerywa dźwięk.
    Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
    Pozdrawiam
    Polon_us
    Level 42  
    W instrukcji tego wzmacniacza pisze, że tylko iPod nano 3G i 4G są wspierane przez ten wzmacniacz.

Kolega próbował inny wyrób Apple na tej stacji dokującej? Taki, który jest wymieniony, jako zgodny z wymaganiami tego wzmacniacza.

Dobrze byłoby sprawdzić w ten sposób. Byłoby wiadome czy problem dotyczy również innych, zgodnych z instrukcją HK urządzeń Apple.
    marekd161
    Level 2  
    Witam
    Dziękuję za odp.
    Innego Ipoda nie próbowałem jeszcze podłączać. Rozumiem, że wyklucza Pan kwestię niekompatybilności stacji BridgeIII?
    Polon_us
    Level 42  
    marekd161 wrote:
    Rozumiem, że wyklucza Pan kwestię niekompatybilności stacji BridgeIII?

Niespecjalnie rozumiem tę kwestię. Wg instrukcji, ta stacja Bridge jest dedykowana do HK AVR265. Co prawda ma oznaczenie "Bridge IIIP", a kolega pisze o " Bridge III". Mam nadzieję, że kolega po prostu opuścił tę literkę.

Póki co, radziłbym zrobić test z innym urządzeniem Apple, tak jak opisałem powyżej. to powinno rozwiać wszelkie wątpliwości.
    marekd161
    Level 2  
    Posiadam stacje Bridge III bez P, czy tu może być przyczyna? A jeżeli tak to czy jest możliwość zrobienia upgrade'u amplitunera pod bridge III?

Dodano po 2 [minuty]:

Nie wiem czy to istotne ale na wyświetlaczu ampli pojawia się komunikat Please check connetion or battery
    Polon_us
    Level 42  
    Proszę przeczytać ten wątek -> Link
    marekd161 wrote:
    A jeżeli tak to czy jest możliwość zrobienia upgrade'u amplitunera pod bridge III?

Tego nie wiem - na stronie HK nie znalazłem informacji na ten temat.

Z kolei można znaleźć informację, że "Bridge III" jest tylko do wzmacniaczy AVR 460 i AVR 360 wyłącznie.
    A stacja "Bridge IIIP" jest dedykowana m. in. dla wzmacniaczy serii AVR x65.

Reasumując, kolega ma nie-kompatybilną stację dokującą.
    marekd161
    Level 2  
    Dziękuję za odp i poświęcony czas.
    Pozdrawiam
    gutierez69
    Level 10  
    Witam.Mam podobny problem.
    Mam amplituner avr460 i stacje the bridge III i podlaczony ipod touch 4.Przez kilka tygodni od podlaczenia wszystko bylo ok.Jakis czas temu na wyswietlaczu wyskoczyl komunikat The Bridge/unplug i skonczylo sie sluchanie muzyki.Myslalem ze moj maly syn uszkodzil wtyk gniazda w stacji dokujacej bo sie ruszalo,wiec kupilem nowa.Niestety to samo.Przelaczajac zrodla w amplitunerze na chwile pojawia sie dzwiek.Sygnal z ipoda idzie,bo slychac muzyke w tv podlaczonym do amplitunera kablem hdmi 1.4.Nie mam pomyslu co z tym zrobic.