Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toshiba satellite a660-11m - Windows 10,po update nagły brak internetu.

01 Jun 2015 22:00 978 3
  • Level 28  
    Witam,pacjent to toshiba satellite a660-11m .Posiada wgranego Windowsa 10 , przedwczoraj była aktualizacja jakaś.Po tym Update nagle przestał działać Internet z Play online.Teoretycznie włącza sie program,teoretycznie włącza urządzenie po czym łączy sie,mimo to jednak nie ma Internetu choć pali sie biała dioda na modemie.Reinstal sterowników jak i oprogramowania nie pomógł,przeczyściłem laptop ccleaner-em (sam syf jak i rejestr) jednak nadal nic.Ktoś może wiedzieć co i jak mu dolega?
  • Level 29  
    Dolega mu to, że system jest w fazie testowej. Wycofaj aktualizacje i sprawdź, czy komputer ruszy sprawnie.

Ciężko się rozwiązuje problemy, które mogą być powodowane przez dosłownie wszystko.
  • Level 28  
    Wiem,że ciężko jest rozwiązać problem.Hmm gdzie mógłbym znaleźć opcje do odinstalowania aktualizacji (chodzi ci o to,wchodzę w panel sterowania,dodaj lub usuń programy,wyświetl zainstalowane aktualizacje i tak na samym dole była aktualizacja 31.05.2015,która juz odinstalowałem,myślałem że to pomoże jednak także nic).
  • Level 28  
    Laptopowi przywrócono jeszcze raz Windows 10 i po kłopocie.