Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączenie lusterka fotochromatycznego w Grand Voyager

PafQ 02 Jun 2015 23:26 1458 2
    PafQ
    Level 2  
    Witam
    Zamontowałem sobie lusterko fotochromatyczne w Chrysler Grand Voyager LX 2006 rok. Myslałem że kostka do podłączenia będzie wyprowadzona pod konsolą gónego komputera, ale nic tam nie znalazłem. Lusterko ma wtyczkę na 5 pinów. Może ktoś wie jak je podłączyć?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    arekolesnica
    Level 8  
    Hej, czy poradziłeś sobie z podłączeniem tego lustra, bo chciałem sobie takie zamontować, ale nie wiem czy u mnie jest przewód, gdyby okazało się że tak jak u Ciebie nie będzie, to dobrze było by wiedzieć jak to ogarnąć.
    Z góry dziękuje
    PafQ
    Level 2  
    Witaj
    Niestety, lusterko służy tylko jako lusterko. Znalazłem gdzieś jak to podłączyć : "sprawdziłem sam z 12 pinu w konsoli wychodzi 12v po włączeniu wstecznego i zanika po wyłączeniu, 6 pin to zasilanie 7 masa.
    W nowy lusterku przyporządkowanie pinów jest tak samo jak przed liftem 1 + , 2 -, 3 R.
    dwa piny od strony czujnika wolne......"

Problemem nie jest podłączenie ale znalezienie odpowiedniej wtyczki. W załączniku przesyłam schemat podłączenia. jak znajdziesz gdzieś wtyczkę to weź dla nie też - może doprowadzę sprawę do końca :-)
    Pozdrawiam
    Paweł