Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyciek z pod pralki Bosch WFL 2060 Pomocy

mikolaj5 26 Maj 2005 23:44 5432 4
  • #1 26 Maj 2005 23:44
    mikolaj5
    Poziom 10  

Proszę o pomoc! Z pod pralki zaczęła cieknąć woda. Nigdy wcześniej nic poważnego z pralką sie nie działo. Dwa razy spadł tylko pasek klinowy ale to nic poważnego. Woda cieknie powoli przez cały czas prania z pod pralki. (Sprawdziłem dokładnie - cieknie z pod pralki a nie z tyłu od węży). Jednak w momencie gdy po wirowaniu pralka pobiera wodę cieknie szybciej i więcej. Woda napełnia bęben i w pewnym momencie zaczyna się jakby przelewać. Przez drzwiczki wygląda to normalnie tak jak gdyby prała tak jak zawsze. Czy ktoś ma pomysł co to może być?

• #2 26 Maj 2005 23:52
    _Klark
    Poziom 15  

Witam
    Proponuję odkręcić pokrywę górną , dobrą lampą przyświecić i sprawdzić skąd cieknie przy nabieraniu wody. Może to cieknie z łącznika zasobnik zbiornik? może sie przetarł? Dasz radę!

Pozdrawiam _Klark

• #3 26 Maj 2005 23:58
    Topolski Mirosław
    Specjalista AGD

Witam
    Sprawdż po otwarciu drzwiczek fartuch czy jest dziurawy.Pozdrawiam

• #4 31 Maj 2005 13:06
    mikolaj5
    Poziom 10  

Okazało się żę fartuch spadł z bębna. Poprostu wypieła się sprężyna która obejmowała ten fartuch na bębnie. Niestety sam do tego nie doszedłem. Przyjechał fachowiec z boscha, procował 15 min i zainkasował 152 zł!!!! Gdybym wiedział, że to takie proste to sam bym to zrobił. Niestety w necie nigdzie nie ma instrukcji montażowych pralki i nie wiedziałem jak ją rozebrać.

• #5 31 Maj 2005 19:41
    skryn
    Admin grupy AGD

Montaż oringu fartucha (obojętnie którego- zewnętrznego, czy wewnętrznego) za 152 PLN?
    To chyba w Warszawie... :D :wink:

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo