Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop do 3700zł z naciskiem na Widźmina 3

03 Cze 2015 09:45 654 14
  • Poziom 6  
    Cześć wam. Chciałbym dostać możliwie jak najlepszego laptopa za cenę ok 3700zł.
    Wymagam abym mógł uruchomić na nim Wiedźmina 3 jak i resztę gier (BF4 itp).

ASUS R510JK-DM009H

Ale karta GTX 850M na DDr3 (jak słyszałem) nie radzi sobie z Wiedziem.

Szukałem już na forach, ale nic nie znalazłem. Dla kogoś laptop A jest najlepszym wyjściem, a dla kogoś laptop B jest lepszym, obrażając pana od laptopa A. I rozpętywała się "gównoburza", który to laptop lepszy, który ładniejszy, i tak bez końca...
  • Poziom 25  
    Za 3700 masz taką wypasioną stacjonarkę z monitorem za 500zł. Że te laptopy mogą się chować. Nie myślałeś nad stacjonarnym?
  • Poziom 6  
    Myślałem, ale mieszkam w internacie i w domu jestem 1 góra 2 dni w tygodniu.
    Do tego mam #^&%@# brata który o nic nie dba i boję się o starty :)
  • Poziom 25  
    To weź kompa do internatu. :) dużo tracisz na wydajności kupując laptopa zamiast stacjonarki. Zawsze też można założyć hasełko na kompa i nikomu nie mówić:)
  • Poziom 6  
    Chciałbym aby to było możliwe. To chory 30 latek uzależniony od kompa i na garnuszku rodziców :P Więc jestem zmuszony kupić lapka. + Wszystko niszczy. A gdybym przyniósł sprzęt do internatu, to spaliłbym instalacje :D
  • Poziom 14  
    Ja gram na ps4. Zajmuje malo miejsca a gra sie calkiem spoko. Zawsze mozna sie do czegos przyczepic, ale mi tam odpowiada tak jak jest. Dodam ze gram na monitorze 22cale i wszystko jest super a problemow z przenoszeniem nie mam bo mam leciutki monitor a samo ps4 jest bardzo male. Nie myslales nad ps4?
    Majac wifi masz youtube, i inne aplikacje.
  • Poziom 6  
    Wiesz, u mnie komputer nie służy tylko do grania. Do tego nie chce mi się targać z tym prawie 100km PKsem. Tam tego nie zostawię, bo kierowniczka jest... Doś problematyczną osobą. Tak więc potrzebny mi laptop. Zależy mi tylko na Wiedzminie 3 i BF4 z gier.

Dodano po 3 [minuty]:

Co myślicie o Lenovo Y50-70 z 8+ GB RAM DDr3 / i7 / GTX860M
  • Pomocny dla użytkowników
    Z 850M jest problem, bo występuje w 2 wersjach. Z DDR3 i GDDR5. Producenci raczej się nie chwalą która wersja jest w danym lapku.
    860M to lepsza opcja, ale... znowu są 2 wersje: Maxwell i Kepler. No i oczywiście trzeba brać Maxwella (nieco szybszy ogólnie, ale powinien być chłodniejszy).
    Więcej:
    http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GTX-860M.107808.0.html
    http://www.notebookcheck.pl/NVIDIA-GeForce-GTX-850M.107809.0.html

Co to dokładnie za model tego i7?

Tutaj masz testy kart w W3 i BF4. Na jednej i drugiej zagrasz co najwyżej w 1366x768 w te gry. W BF4 na wyższych ustawieniach jakości grafiki, chciaż na FullHD też się da.
    http://www.notebookcheck.pl/Ranking-kart-graficznych-w-grach.31531.0.html
  • Poziom 6  
    Nie zależy mi na uber grafice i full detalach. Liczy się grywalność :P

Poszukam jeszcze, może trafię coś przyzwoitego.

Dodano po 6 [minuty]:

speedy9 napisał:
    Co to dokładnie za model tego i7?

Jest to Intel Core i7-4710HQ
  • Poziom 6  
    Jeszcze miałem się spytać. Lepiej złożyć laptopa czy kupić gotowca np w mediamarkt?
  • Poziom 6  
    Pod domem mam firmę Gobit gdzie się tym zajmują
  • Poziom 39  
    FatumLT napisał:
    ...Lepiej złożyć laptopa czy kupić gotowca np w Media Markt?

Złóż sam! Po co masz przepłacać darmozjadom. A po złożeniu pokaż nam tego potwora do najbardziej wymagających gier!