Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

philips lx3900sa zepsute dvd

torbi4 04 Cze 2015 15:12 681 6
  • #1 04 Cze 2015 15:12
    torbi4
    Poziom 2  

Witam , panowie/ panie , mam pytanie odnosnie owego sprzetu niestety dvd sie zepsulo no i moje pytanie brzmi , czy jest jakies podobne dvd do ktorego podlacze te głosniki , lub czy moze jest inna opcja podlaczenia tych glosnikow do jakiegos dvd , bo czytalem tu na forum ze wystarczy obciac koncowki bo sa ( easy fit )nie wiem czy tak sie nazywaja , i podłaczyc czincze no i wtedy do innego dvd ktore ma wyjscie na czincze i czy by grało , wiem ze moze zagmatwanie to napisalem ale mam nadzieje ze panowie pomozecie mi bo bardzo bym chcial aby ten sprzet mi jeszcze toszke podziałał...... zalezalo by mi najbardziej aby prerobic wejscia na czincz bo mam jeszcze jedno dvd w domu ktore ma własnie wyjscie na czincz ale nie wiem czy bd dzialalo ... pozdrawiam

0 6
  • #2 04 Cze 2015 15:33
    Józio17
    Poziom 27  

Samo DVD uszkodzone, czy cały amplituner?
    W zwykłym DVD wyjścia są o niskim poziomie sygnału, nie ma sensu podłączanie do nich głośników.
    Pozdrawiam.

0
  • #3 04 Cze 2015 15:38
    torbi4
    Poziom 2  

cała ta skrzynka padla gdzie naped itp ale głosniki działaja jak najbardziej wiec czy da rade przerobic wejscia z starego dvd na np. czincz i w nowe dvd podlaczyc i czy to by dzialalo

Dodano po 1 [minuty]:

te wejscia w starym dvd sa tzw chyba easy fit ??? nie wiem czy to poprawna nazwa taka kostka jest to

i czy pod te wejscia co sa na zdjeciu da rade podłaczyc owe głosniki

0
  • #5 04 Cze 2015 17:10
    romeok01
    Poziom 35  

Nie będzie to grało, bo potrzebny jest wzmacniacz albo amplituner. Kup nowy amplituner albo oddaj do naprawy kino domowe.

0
  • #6 04 Cze 2015 19:02
    torbi4
    Poziom 2  

miałem oddane do naprawy facet mowil ze nie oplaca sie naprawiac owego sprzetu tzn kina domowego , a panowie mogli byscie w takim badz razie podpowiedziec mi co mam kupic aby to mi jeszcze podziałało jakis czas bylbym bardzo wdzieczny z racji ze szkoda mi kasy wydawac na cos nowego a nie narzekalem nigdy na ten sprzet

0
  • #7 05 Cze 2015 05:04
    romeok01
    Poziom 35  

Jak nie chcesz kupować nowego sprzętu, to pozostaje Ci tylko poszukać takiego samego kina w ogłoszeniach w internecie np. OLX

0