Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kamera veho muvi hd 10 uszkodzona płytka sterującz

Khanu 04 Cze 2015 19:08 618 2
  • #1 04 Cze 2015 19:08
    Khanu
    Poziom 8  

Mam problem z uruchomieniem kamery. Siostra przywiozła mi kamerę sportową za free bo znaleziona. Nie dało się jej uruchomić "była zalana" po wysuszeniu ekran załapał lecz dalej nic w końcu ją rozebrałem i się okazało że bateria jest napuchnięta więc ją wymieniłem i działała wsadziłem kartę pamięci zaczęła się mocno grzać. Wsadziłem nową wszystko śmigało lecz paliła się kontrolka czerwona "ładowania podczas spoczynku" efekt po tamtej karcie. Więc po krótkich namysłach stwierdziłem że zrobię wyłącznik na akumulatorku i się udało. Ale podczas lutowania zrobiło się zwarcie lub zbyt duża temperatura i coś się uszkodziło na całym obwodzie jest 3,9 v nawet w miejscach kontrolnych na których jest napisane ile volt ma być jest tyle samo. tu macie zdjęcia. kamera veho muvi hd 10 uszkodzona płytka sterującz To ta dioda ładowania. Czy to możliwe że przez to się nie chce włączyć kamera veho muvi hd 10 uszkodzona płytka sterującz
    A to punkty kontrolne to te miedziane punkty. kamera veho muvi hd 10 uszkodzona płytka sterującz
    Czy dało by się to naprawić. Myślę że tak.

0 2
  • #2 22 Sie 2016 12:54
    motorbreath
    Poziom 2  

Hej, czy udało Ci się naprawić kamerę ? Mam podobny problem.

0
  • #3 10 Wrz 2016 23:11
    Khanu
    Poziom 8  

Oczywiście że nie. Spaliła się kompletnie. Przy lutowaniu

0