Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Octavia II 1.9TDI - Straciła moc.

04 Cze 2015 19:26 1089 4
  • Poziom 8  
    Witam Wszystkich forumowiczów , posiadam Skodę Octavię 2 , z silnikiem 1.9 tdi.
    przez 2 lata jeździłem bez nabitej klimatyzacji , nie włanczałem jej nawet , ale w końcu nabiłem klimatyzację . podczas jazdy samochodzik stracił mi moc ;/ tak jak by na 2 garach chodził miał problem się rozpędzić do 90-100 km...... zastanawiałem się czy to może coś z filtra paliwa pociągnęło i przytkało się , czy coś może z wytryskami .... zjechałem na bok wyłączyłem silnik po 5 min włączyłem i śmiga jak ta lala ;) zastanawiam się czy są to jakieś oznaki zbliżającej się usterki ? ktoś miał podobną sytuacją albo może jakoś pomóc ? kolega mówił mi że może to być Zawór EGR sam już nie wiem.....;/
  • Poziom 8  
    pomyliło mi się :P chodzi o wtryski :P a jeśli chodzi o czyszczenie turbiny to jest to całkiem co innego niż regeneracja mam nadzieje bo regeneracja kosztuje ok 800 zł.... a czyszczenie ile ?
    nadmieniam ze stało się to raz narazie jeżdżę i nic się nie dzieje ...
  • Poziom 38  
    Odczytaj kody, jak będziesz miał odchyłka regulacji ciśnienia doładowania - dodatnia, to raczej turbina do czyszczenia.
    250 do 500 zł zależy gdzie, poszukaj sprawdzonego warsztatu który zdiagnozuje przed naprawą
  • Poziom 8  
    ok dzięki dam znać co i jak .