Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana zawartości strony WWW

05 Cze 2015 17:48 483 4
  • Poziom 2  
    Cześć, mam pytanie dotyczące zmiany zawartości strony WWW .
    Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę np. dodać swój obrazek, który będzie się pokazywał na każdej stronie (coś w rodzaju znaku wodnego). Załóżmy taką sytuację, że każdemu, kto używa mojej domowej sieci podczas odwiedzania każdej strony pokaże się obrazek "Dostawca sieci to XYZ". Pierwszym moim pomysłem jest postawienie serwera proxy, przez który będą kierowane zapytania. Serwer ten będzie modyfikował odpowiedzi - "wstrzykiwał" mój kod modyfikując tym samym zawartość strony. Czy są jakieś inne metody, aby dodać jakieś swoje elementy do odwiedzanych przez użytkowników stron, np. w ramach jednej sieci?
  • Poziom 20  
    Po HTTP raczej da rade ale po HTTPS juz tego nie widze :D
  • Poziom 2  
    Zgadzam się. Czy w ogóle można mówić o dodawaniu znaków wodnych do stron WWW? Z reguły znak wodny to coś, czego nie można usunąć, ale np. AdBlockiem mogę zablokować część body na stronie, którą odwiedzam...
  • Specjalista Sieci, Internet
    Czy aż tak bardzo wymagasz aby każda strona była zmieniana i do niej była dodawana Twoja treść? Może by wystarczyła sama strona startowa na której wystarczy "coś" kliknąć i dopiero można zacząć przeglądać internet.
  • Poziom 2  
    Tak, póki co chciałbym osiągnąć wyświetlanie obrazków na każdej stronie.