Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy moggę zmodyfikować kolumny FX-300 ?

MACUkill 06 Cze 2015 12:08 396 4
  • #1 06 Cze 2015 12:08
    MACUkill
    Poziom 9  

Chodzi o to, że nie specjalnie podoba mi się design tych kolumn, więc chciałem zrobić coś podobnego jak na filmie:
    https://www.youtube.com/watch?v=M5nmuhT4IW8

Czy można pogrubić kolumnę od frontu właśnie w taki sposób poprzez dodanie kolejnej płyty? Co myślcie? Czy mógłbym zrobić kolumnę dokładnie jak wskazuje na to schemat:
    http://stx.pl/fx-300-diy.html
    A do frontu dodać jakąś ozdobną płytę?

Poprawiono pisownię/ proszę o tym pamietać!
    _P_

• Pomocny post
    #2 06 Cze 2015 12:47
    Zamerstary
    Poziom 26  

Możesz, pamiętaj tylko by trzymać się objętości obudowy zgodnej z wyliczeniami.

• #3 06 Cze 2015 14:13
    MACUkill
    Poziom 9  

Zamerstary napisał:
    Możesz, pamiętaj tylko by trzymać się objętości obudowy zgodnej z wyliczeniami.

Głębokość fx-300 wynosi 302mm. Aby dodać taką płytę od przodu muszę zmniejszyć oryginalną głębokość do 284mm i wtedy od frontu dodać płytę o grubości 18mm z tymi ozdobnymi ścięciami (oczywiste, że nie w każdym miejscu będzie 18mm, ale myślę, że to nie zrobi wielkiej różnicy)
    Dobrze zrozumiałem ? Czy to raczej chodzi, aby zachować odpowiednią objętość "we wnętrzu kolumny" ?

• Pomocny post
    #4 06 Cze 2015 14:19
    NIXIE_123
    Poziom 28  

Najważniejsza jest objętość wewnętrzna. Od zewnątrz możesz dać grubość jaką chcesz

• #5 06 Cze 2015 14:31
    MACUkill
    Poziom 9  

NIXIE_123 napisał:
    Najważniejsza jest objętość wewnętrzna. Od zewnątrz możesz dać grubość jaką chcesz

Wielkie dzięki ! :D

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME