Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VAG skrzynia DUU - Dodatek do oleju liqui moly gear protect

psilos1 06 Cze 2015 21:14 1812 3
  • #1 06 Cze 2015 21:14
    psilos1
    Poziom 31  

Witam,jestem po wymianie łożysk w skrzyni DUU w golfie.Czy stosował ktoś dodatek do oleju Liqui Moly gear protect-słyszałem kilka pozytywnych opinii ale nie stosowałem...warto? VAG skrzynia DUU - Dodatek do oleju liqui moly gear protect

0 3
  • #2 06 Cze 2015 22:22
    Kaczor_84
    Poziom 31  

Jeśli chodzi o ten konkretny produkt, to nie wiem, jaka jest jego skuteczność. U siebie (Mazda 626) stosowałem dodatek do oleju przekładniowego Liquy Moly z MoS2, i muszę powiedzieć, że płynność zmiany biegów zmieniła się na plus. Największe problemy sprawiała jedynka, i mimo, że nadal zdarza się jej mieć "inne zdanie" to wydaje mi się, że występuje to rzadziej. A może to efekt placebo i wynik wyższych temperatur (wlewane było w lutym).

2
  • #3 07 Cze 2015 17:06
    psilos1
    Poziom 31  

Z dodatków Liqui Moly stosowałem Ceratec...efekty zdecydowanie na plus,silnik się wyciszył,łatwiej wkręca sie na obroty.

0
  • #4 27 Cze 2015 08:19
    psilos1
    Poziom 31  

Witam ponownie,po zaaplikowaniu Gear protect przejechałem już kilkaset kilometrów-spostrzeżenia:skrzynia wyciszyła sie całkowicie,ogromna różnica w pracy lewarka zmiany biegów-biegi"wchodzą"bardziej gładko i bez zacieć.

2