Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi 80 - Butla STAKO brak dokumentów

07 Cze 2015 18:34 2217 5
  • Poziom 2  
    Witam, mam taki problem.
    Zakupiłem auto i zagubiłem dokumenty od LPG, Butle mam w kole i niestety ciezko jest odczytac dane. Posiadam tez naklejke na butli cos takiego:

Moze mi ktos ja wytlumaczyc? To moje pierwsze auto z lpg i troche to dla mnie czarna magia
    Audi 80 - Butla STAKO brak dokumentów
  • Poziom 2  
    Niestety jak wpisuje w tabelke to mi wyskakuje ciagle, ze nie znaleziono takiego zbiornika
  • Poziom 24  
    Miałem podobny przypadek że ten system w STAKO w Słupsku tez nie mógł znależć mojego zbiornika. Po kontakcie telefonicznym z ową firmą udzielono mi odpowiedzi że mój zbiornik to powinien być zamontowany w aucie które jest zarejestrowane we .......WŁOSZECH !!!!. Było to wyjaśniane ....i po kilku tygodniach otrzymałem zaproszenie do autoryzowanego zakładu montującego instalacje i za DARMO otrzymałem nowy zbiornik. To zdarzenie miało miejsce w Lutym 2013.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    MichalZS napisał:
    Butle mam w kole i niestety ciezko jest odczytac dane. Posiadam tez naklejke na butli cos takiego:
    Kolego, ta naklejka to tylko identyfikacja magazynowa producenta... NIE ZAWIERA DANYCH z homologacją.
    Musisz szukać odpowiednich numerów tzw. tabliczki z WYBITYMI oznaczeniami homologacji.
    Poniżej link do tematu z ukazami / przykładami
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1646382.html#8059457
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    MichalZS napisał:

Moze mi ktos ja wytlumaczyc? To moje pierwsze auto z lpg i troche to dla mnie czarna magia

Z nalepki wynika, że jest to zbiornik 42L w kształcie toroidalnym, o średnicy 600mm i wysokości 200mm; Po odkręceniu metalowej, okrągłej pokrywy na dwie śruby, na dnie zbiornika jest wytłoczony nr zbiornika i data produkcji.