Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ASUS GTS 450 1GB - dziwne zjawiska na ekranie

07 Cze 2015 20:46 588 7
  • Poziom 10  
    Witam, dzisiaj zaczęło się dziać coś dziwnego z kartą graficzną.
    Dane komputera:
    Płyta główna Asrock N68C-GS FX
    4GB RAM
    Procesor: AMD Athlon 64 X2 5200
    Karta graficzna: ASUS GTS 450 1GB
    Zasilacz: NeoTEC Magnus G11-500W

ASUS GTS 450 1GB - dziwne zjawiska na ekranie ASUS GTS 450 1GB - dziwne zjawiska na ekranie

Karta jest normalnie wykrywana w menedżerze, stało się to przy normalnie włączonym komputerze.

Jest jakiś sposób aby temu zaradzić czy zostaje tylko serwis albo wymiana na nową kartę?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Screen z hw ASUS GTS 450 1GB - dziwne zjawiska na ekranie

reinstalacje sterowników już próbowałem
    w komputerze mogę robić niektóre rzeczy jak ustawie kompozycje systemu na podstawową windows 7, ale nie mogę wtedy np. oglądać obrazków, filmów a w przeglądarce chrome dalej wyskakują takie trójkąty. Piszę to z explorera gdzie jest normalnie, ale jak ustawie z powrotem kompozycję na aero dzieje się to samo co na zdjęciach wyżej
  • Poziom 25  
    Piotrek Majstersztyk napisał:
    nie oszukujmy się to karty z okresu wadliwych chipów Nvidii, z roku 06 do roku 10.

I co te wadliwe czipy AMD ukradło także do swoich kart? Bo tam tez dokładnie takie rzeczy się dzieją.
    To nie są żadne wadliwe czipy, po prostu karta umarła śmiercią naturalna, czy to przy pomocy zasilacza czy przegrzewania się karty z powodu nie czyszczenia jej.
  • Poziom 43  
    A nie czasem przez bezołowiowe luty, z którymi producenci średnio sobie radzą, a na początku radzili sobie gorzej niż średnio (czyt: wadliwe chipy)?