Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mitsubishi XD550 benq MS502 - Przekazanie obrazu z projektora do projektora

pedzin 08 Jun 2015 17:22 1326 1
    pedzin
    Level 1  
    Witam!

Jestem tutaj nowy i przepraszam jeśli napisałem w złym dziale, w razie czego przenieście albo dajcie mi wskazówki.

A przechodząc do mojego pytania to mam problem z połączeniem dwóch projektorów żeby pokazywały ten sam obraz. Chodzi o to że chcę przekazać dalej obraz z jednego projektora do drugiego i żeby wyświetlały to samo. Potrzebuję tego bo prowadzę bar i mam dwa projektory już podpięte(ale każdy ma osobno poprowadzony kabel) i teraz dokładam trzeci ale nie mam miejsca na kolejne HDMI z dekodara i dlatego potrzebuje jakoś puścić obraz przez jeden z projektorów. Próbowałem po prostu kablem RGB bodajże podpiąć pod OUTPUT w jednym i w drugim do jednego z wejść ale nie działało. Przekazać chciałem obraz z Mitsubishi na BenQ. Proszę o pomoc i zadawajcie pytania postaram się odpowiedzieć ale na razie nie potrafię więcej napisać. Pozdrawiam.
    Manio95
    Level 21  
    Szukaj pod nazwą "SPLITTER HDMI". Dostaniesz go za około 60zł i za pomocą niego rozdzielisz sobie sygnał z kabla HDMI. Uważaj, żeby nie kupić "Switch HDMI" bo to coś innego.
    Pozdrawiam