Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi XD550 benq MS502 - Przekazanie obrazu z projektora do projektora

08 Cze 2015 17:22 1206 1
  • Poziom 1  
    Witam!

Jestem tutaj nowy i przepraszam jeśli napisałem w złym dziale, w razie czego przenieście albo dajcie mi wskazówki.

A przechodząc do mojego pytania to mam problem z połączeniem dwóch projektorów żeby pokazywały ten sam obraz. Chodzi o to że chcę przekazać dalej obraz z jednego projektora do drugiego i żeby wyświetlały to samo. Potrzebuję tego bo prowadzę bar i mam dwa projektory już podpięte(ale każdy ma osobno poprowadzony kabel) i teraz dokładam trzeci ale nie mam miejsca na kolejne HDMI z dekodara i dlatego potrzebuje jakoś puścić obraz przez jeden z projektorów. Próbowałem po prostu kablem RGB bodajże podpiąć pod OUTPUT w jednym i w drugim do jednego z wejść ale nie działało. Przekazać chciałem obraz z Mitsubishi na BenQ. Proszę o pomoc i zadawajcie pytania postaram się odpowiedzieć ale na razie nie potrafię więcej napisać. Pozdrawiam.
  • Poziom 21  
    Szukaj pod nazwą "SPLITTER HDMI". Dostaniesz go za około 60zł i za pomocą niego rozdzielisz sobie sygnał z kabla HDMI. Uważaj, żeby nie kupić "Switch HDMI" bo to coś innego.
    Pozdrawiam