Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra C 1.9 cdti 120 KM odpala z plaka i nie łączy z kompem

08 Cze 2015 20:25 1491 7
  • Poziom 12  
    Witam. Mam taki problem z Vectrą C 2006r 1.9 120KM. Otóż samochód chodził bez problemu. Wczoraj po przyjeździe do domu jak zawsze zostawiłem samochód a rano gdy chciałem jechać samochód nie odpalił. Dodam że po przekręceniu zapłonu świeci się kontrolka silnika która nie gaśnie. Akumulator sprawny, samochód kręci ale nic poza tym. Podjechałem do znajomego który chciał go podpiąć pod kompa. Co dziwne po podłączeniu urządzenia diagnostycznego wszystkie kontrolki gasną i nie ma możliwości zaczytania błędów. Po odłączeniu świecą się... Dodam że samochód odpala na plaku. Czy ktoś miał coś podobnego? Czekam na jakies info. Pozdrawiam
  • Specjalista grupy V.A.G.
    A cóż to było za urządzenie co chcieliście podpinać? Mi to wygląda na podpinanie jakiś chińczykiem i do tego wybrany zły sterownik z listy dlatego mogą kontrolki gasnąć. Co to za sprzęt podpinacie?
  • Poziom 12  
    Skaner OBD2/CAN V-SCAN MULTIDIAG VAG
  • Poziom 32  
    Niby obsługa opla, lecz to fiat. Porządna diagnostyka potrzebna.
  • Poziom 29  
    Podstawa to ciśnienie w układzie CR. W sobotę robiłem AR 156 jtd, gdzie ciśnienie na szynie wynosiło 1,8 bara. W kole jest więcej :lol:
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Oprysk Stonki napisał:
    Podstawa to ciśnienie w układzie CR. W sobotę robiłem AR 156 jtd, gdzie ciśnienie na szynie wynosiło 1,8 bara. W kole jest więcej :lol:

Kolega dziś widze śmieszkuje zamiast pomagać.
  • Poziom 35  
    Podłaczasz jakies fejsy, które nie dobre zwłaszcza do CAN. Przywierasz zdaje sie plusa do komunikacji, swiadczy to o tym ze gasna kontrolki.

Podłacz cos dedykowanego do CAN lub oddaj auto w rece fachowców.
  • Poziom 10  
    Stawiam na wtryski a błędów ni musi być ale podłącz coś normalnego i zobacz czy pokazuje błędy.