Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 Avant 1996 r. jak podłączyć zamek centralny BX40.

pw28 08 Cze 2015 22:16 1554 2
  • #1 08 Cze 2015 22:16
    pw28
    Poziom 2  

Witam! W moim Audi jest zamontowany sterownik zamka centralnego CARPROTECT BX40. Jest on podłączony przy pompce od zamka centralnego w bagażniku. Z pilota działa zamykanie i otwieranie drzwi. Jednak chciałbym podłączyć domykanie szyb i nie wiem jak mam się do tego zabrać. Domykanie szyb po przekręceniu i przytrzymaniu kluczyka działa, ale chciałbym aby domykały się szyby po zamknięciu drzwi pilotem lub po jego przytrzymaniu. Gdy w sterowniku mam ustawioną zworkę na 3,5 s szyby po naciśnięciu przycisku zamykania dosuwają się, ale tylko do połowy. Po drugim naciśnięciu zasuwają się do końca. Problem polega na tym, że po naciśnięciu przycisku otwórz szyby się też odsuwają do połowy. Co zrobić aby działało domykanie szyby do końca po naciśnięciu przycisku "zamknij" na pilocie i żeby podczas naciśnięcia przycisku otwórz z pilota szyby się nie otwierały. Proszę o pomoc. Model pompki w bagażniku to 8L0 862 257 E. W załączniku schemat podłączania sterownika zamka centralnego CARPROTECT BX40. Za każdą pomoc z góry dziękuję.

0 2
  • Pomocny post
    #2 08 Cze 2015 22:30
    ladamaniac
    Poziom 38  

Masz wyjście na zielonym do domykania szyb. Sprawdź czy nie masz w wiązce drzwi brązowy z szarym, minus na tym przewodzie powinien domykać szybę.

1
  • #3 09 Cze 2015 19:58
    pw28
    Poziom 2  

Witam! Dzięki za zainteresowanie faktycznie można było się wpiąć w wiązkę kabli w drzwiach (brązowy z szarym) ale trzeba by było ciągnąć kabel od bagażnika. Poradziłem sobie w inny sposób. Wpiąłem kabel z centralki odpowiedzialny za dosuwanie szyb w kabel od impulsu zamykania przy pompce i wszystko działa tak jak powinno. Po naciśnięciu przycisku zamknij w pilocie szyby dosuwają się do końca (tak jak powinno być), a po naciśnięciu przycisku otwórz na pilocie auto się otwiera a szyby są dalej zamknięte. Temat uważam za zamknięty. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie.

0