Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG typ RE-21FA7AX Blokada wł.

27 Maj 2005 18:37 2912 6

• Poziom 16  
    Witam , TV jak w temacie . Włączona blokada rodzicielska i tu problem bo wszystkie sposoby wejscia w tryb serwisowy zawodzą. I OK na klaw lok i OK pilot , podobnie menu....i nic reakcji. pilot z SAA3010 noga 1 i 11 dalej nic , może ktoś ma jakiś pomysł. Jest tylko pr 1 i żadnej regulacji z pilota i klawiatury lokalnej.
    Z góry wielkie dzieki
    W podobnym przypadku ( ale w celu obejścia blokady rodzicielskiej) mój bratanek w wieku lat 12 zadzwonił do serwisu firmowego danego sprzętu, napłakał im ze się bawił i nie wie jak zablokował telewizor. Oj tata da mi na tyłek jak wróci !!!!!! i poruszony surowością ojca srewisant podał mu kod serwisowy do obejścia blokady.......
    Powodzenia
    Pozdr.J.
  • Poziom 18  
    Jeżeli jest to na płycie BECO to trzeba wprowadzić kod, który jest opisany w instrukcji obsługi sprzętu(w dziale blokada rodzicielska).

• Poziom 16  
    Drogi smoku, problem w tym że TV nie reaguje na czynnosci opisane w instrukcji obsługi, jak napisałem w pierwszym poscie. Trzeba wejsc w menu lub tryb serwisowy aby zmienic ustawienia blokady, niestety nie można tego uczynić w żaden sposób. A jak piszesz trzeba wpisać kod..., takowego nigdzie w instrukcji nie ma. Czytałem od deski kilka razy i nie ma..., A może ktoś zna taki ,...
    Pozdrawiam i ciągle czekam
    Jurek
  • Spec od TV
    Jeżeli to jest chassis MC019A, to spróbuj wcisnąć klawisze [OK] w pilocie i na kawiaturze lok.
    i trzymać, aż wejdzie w tryb serwis.

Pozdrawiam.

• Poziom 16  
    Amik sory ale w pierwszym poście opisałem że i ten sposób zawiódł, niestety brak reakcji ze strony TV. A trzymałem OK z pięć minut na klawiaturze lokalnej i w pilocie .....
    Jurek
  • Spec od TV
    Załaduj nowy wsad (kilka znajdziesz na PW) i powinno być po problemie.

Pozdrawiam.