Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP LaserJet P1102 - Zacinanie papieru

10 Cze 2015 12:23 3363 4
  • Poziom 7  
    Witam. Posiadam drukarkę LaserJet P1102. Drukarka przestała drukować a mianowicie podczas pobrania kartki zacina się papier i dalej nie chce drukować. Załączam zdjęcia w którym miejscu papier się zacina oraz filmik jak drukarka się zachowuję. Może macie jakieś pomysły.
  • Poziom 14  
    Witam . Proszę sprawdzić samą rokę podojąca papier . Masz pytania napisz odpowiem .
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Najprawdopodobniej coś jest nie tak z cartidzem. Gdy otwiorzysz klapę od toneru a następnie wyjmiesz go to po prawej stronie będzie taki ruchomy element który się chowa podczas otwierania klapy i wysuwa podczas jej zamknięcia. Ten element jest odpowiedzialny za obracanie rurką światłoczułą . Jeśli on się nie wysuwa to rura nie ma napędu i kartka zatrzymuje się tak jak na twoich zdjęciach. Sprawdź czy gdy otwierasz i zamykasz klapę to wysuwa się ten element. Możesz mieć też uszkodzony kartridz. Obstawiam to uszkodzenie.

https://obrazki.elektroda.pl/9581021200_1433948773.jpg

Wysuwajacy się element zaznaczyłem strzałka , jest gdzieś tam gdzie pokazałem. Wstawiam tak foto bo nie mogę tak jak na instrukcji elektrody bo z mojego telefonu się nie da.
  • Poziom 7  
    Udało się naprawić. problemem był właśnie ten element który opisywał Darek0024. Temat do zamknięcia. :)