Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Whirlpool ARG 910/G/WP - poszukuję grzałki odszraniania

szych 11 Cze 2015 00:01 1212 1
  • #1 11 Cze 2015 00:01
    szych
    Poziom 1  

Witam,

Posiadam lodówkę Whirlpoola, model ARG 910/G/WP, oznaczenie serwisowe 8534 910 01030. W weekend lodówka przestała chłodzić. Przyciski i lampka się świeciły, omijanie termostatu nie pomagało. Da się ja uruchomić na jakiś czas przekręcając zegar pod obudową lampy.

Wczoraj był serwisant i zawyrokował, iż padła grzałka od no-frosta. Zadzwonił do centrali i stwierdził, iż części zamiennych brak i nie pomoże. Lodówka ma już swoje lata, ale nadal działała lepiej niż niejedna nówka, więc zależy mi na naprawie. Poszukuję serwisanta z okolic Trójmiasta z dostępem do odpowiedniej części (zamiennik, uzywka, magazynowa, bez znaczenia), od biedy samą część i kilka porad, aby ten element wymienić.

Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam
    Marcin

• #2 11 Cze 2015 19:53
    skryn
    Admin grupy AGD

szych napisał:
    Wczoraj był serwisant i zawyrokował, iż padła grzałka od no-frosta. Zadzwonił do centrali i stwierdził, iż części zamiennych brak i nie pomoże. Lodówka ma już swoje lata, ale nadal działała lepiej niż niejedna nówka, więc zależy mi na naprawie. Poszukuję serwisanta z okolic Trójmiasta z dostępem do odpowiedniej części (zamiennik, uzywka, magazynowa, bez znaczenia), od biedy samą część i kilka porad, aby ten element wymienić.

Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam
    Marcin

Rzeczywiście, do tego modelu (8534 910 01030) grzałki odszraniania brak. Sprzęt jest wiekowy, więc Producent nie ma obowiązku zapewnienia części zamiennych.
    Proszę szukać na portalach aukcyjnych, bądź ktoś odezwie się z tego Forum.