Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MSI 760gm-p21(fx) - Komputer się włącza ale nie wyświetla się nic na monitorze

11 Cze 2015 07:58 759 8
  • Poziom 6  
    Witam. Wczoraj komputer chodził był włączony i jak elektrownia pobawila się prądem było głośne pstrykniecie i gdy go włączam to nie pojawia się nic na monitorze i jak wcześniej prawie cały czas świeciła się lampka odczytu z dysku tak teraz prawie wcale. Miałem już takie problemy ale wtedy komputer był na gwarancji i w ciągu roku dwa razy padła MB. procek Amd 4100 fx karta graficzna geforce 460 8GB RAM DDR3
  • Poziom 8  
    A komputer pracuje? Jeśli tak to zobacz czy karta nie jest wypięta lub coś się nie przepaliło. Jeśli nie toto zobacz w pierwszej kolejności zasilacz.
  • Poziom 6  
    Komputer pracuje ale inaczej niż wcześniej. Wcześniej jak działał to lampka odczytu prawie cały czas się świeciła i było słychać że czyta a teraz w ciągu minuty może ze 3 razy się zaświeci. Wszystko wpinalem od nowa i nic. Zasilacz wygląda na dobry i nie śmierdzi z niego. Zasilacz OCZ 500SXS2 80+
  • Poziom 29  
    Na wstępie, gdzie ups jeśli takie rzeczy się u ciebie dzieją ??
    Sprawdź zasilacz bo to jest pierwszy podejrzany.
    Jak umiesz to odepnij zasilacz od płyty głównej i obejrzyj wtyczki.
    Potem spróbuj odpalić sam zasilacz czy startuje.
    Tu masz jak to zrobić - ważne pamiętaj by odpiąć całkowicie zasilacz od płyty napędów dysków i grafiki (jeśli jest takie podpięcie)
    https://www.youtube.com/watch?v=3TyMenEBf_A
    Jeśli nie czujesz się na siłach, oddaj komputer na serwis !!!
  • Poziom 6  
    Wszystko mam odpiac czy tylko dyski, napędy i grafikę?
  • Poziom 29  
    Wszytko zostaw goły zasilacz.
    Jak masz multimetr to zrób pomiary zasilacza.
  • Poziom 6  
    Odpiete i w jednej kostce P1 jakby brak blaszki w środku
  • Poziom 6  
    Telefonem lipne zdjęcie wyjdzie wyjdzie. Chciałem wszystko odpiac ale bym wszystkiego nie podłączył. W sumie wyrzuce ten komputer bo to jakiś syf. Pewnie źle podpialem teraz dysk i napęd

Dodano po 14 [minuty]:

Nie opłaca się go robić bo oddam do serwisu krzykna 500-600

Dodano po 40 [minuty]:

Ooo jakiś cud komputer zalaczyl się się. Wiatraki zwolnily i komputery się włączył