Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Focus mk2 FL - brak wskazania temperatury zewnętrznej

11 Cze 2015 19:31 1629 6
  • Poziom 9  
    Po wymianie filtra kabinowego nie wyświetla się temperatura na zewnątrz. Grzebałem przy skrzynce bezpieczniku która znajduje się nad nogami pasażera bo myślałem że tam znajde filtr. Nie wiem czy czegoś nie popsułem, może jakiś przewód się urwał ???

Zdemontowałem pedał gazu aby ułatwić sobie dostęp do filtra, przy czym zapomniałem wyłączyć stacyjki , była ona włączona dosyć długo a światła które są włączane automatycznie po przekręceniu kluczyka rozładowały akumulator do tego stopnia że auto nie chciało zapalić. W pamięci komputera zostało kilka błędów :
    - E510
    - D900
    - 5750
    W miejscu gdzie była wyświetlana temperatura są --- a jednostka przestawiła się na Fahrenheit . Czy konieczne będzie podłączenie się komputerem diagnostycznym aby przywrócić auto do stanu z przed kilku dni ?
  • Poziom 17  
    Witam najprościej skasuj błędy komputerem
  • Poziom 9  
    Czy skasowanie błędów przywróci temperaturę ?
  • Poziom 17  
    Witam na początek naładuj akumulator i powinno wszystko wrócić do normy...
  • Poziom 9  
    Naładowany, zrobiłem juz kilkadziesiąt km i dalej jest jak było a nawet gorzej bo pojawił się jeszcze jeden błąd: 9681 ( pojawił się po odłączeniu akumulatora na około 5 minut )
  • Poziom 17  
    Witam zrób jak wcześniej pisałem skasuj kompem błędy i wszystko wróci do normy
  • Poziom 9  
    wszystko ok Działa