Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Overmax Basecore 10II - Zbyt mała pamięć wewnętrzna, repartycjonowanie.

fajfelek 12 Jun 2015 15:17 1437 3
 • #1
  fajfelek
  Level 9  
  Witam,
  Mam problem z tabletem Overmax Basecore 10 II. Problem polega na tym, że nie da rady zainstalować na nim więcej aplikacji lub aplikacji większej od 300Mb. Powodem tego jest bez sensu zrobione partycje na tym tablecie. Tablet jest jeszcze na gwarancji, ale producent uważa, że wszystko jest w porządku (tablet 8Gb, a miejsce na aplikacje około 300Mb), a jeśli chcę mieć więcej miejsca to powinenem zrobić Roota, ale wtedy stracę gwarancję.
  Udało mi się wgrać ROOTa na tego tableta ale to tyle. Próba wgrania ClockworkMod w celu wgrania jakiegoś roma kończyła się ucegleniem i wgrywaniem czystego firmware z androidem 4.2.2.
  Zamieszczam zdjęcia pliku vold.fstab, pamięci wewnętrznej oraz SDcard która nie jest kartą pamięci.
  Bardzo proszę o pomoc. Wgranie nowszego androida? Repartycjonowanie ? lub jakiś inny pomysł?
  Overmax Basecore 10II - Zbyt mała pamięć wewnętrzna, repartycjonowanie. Overmax Basecore 10II - Zbyt mała pamięć wewnętrzna, repartycjonowanie. Overmax Basecore 10II - Zbyt mała pamięć wewnętrzna, repartycjonowanie. Overmax Basecore 10II - Zbyt mała pamięć wewnętrzna, repartycjonowanie. Overmax Basecore 10II - Zbyt mała pamięć wewnętrzna, repartycjonowanie. Overmax Basecore 10II - Zbyt mała pamięć wewnętrzna, repartycjonowanie.
  Pozdrawiam
  Filip
  Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
 • Helpful post
  #2
  gumis3477
  Level 13  
  Ja używam po uzyskaniu Roota aplikacji Link2SD, przenosi aplikacje z pamięci wewnętrznej na kartę SD. Większość aplikacji które używam mi działa, a na partycji systemowej mam około 160MB.
 • #3
  fajfelek
  Level 9  
  Faktycznie coś tam poprzenosiłem ale nie wszystko się da przenieść. Czy potrzebuje zewnętrznej karty żeby resztę przenieść?
 • #4
  gumis3477
  Level 13  
  Jak masz zewnętrzną kartę (sd), to trzeba ją sformatować tak żeby były na niej 2 partycje. Wtedy Link2SD może przenieść aplikację z pamięci wewnętrznej na kartę SD. Pod systemem widać to tak że rośnie ci ilość zajętej pamięci wewnętrznej, powyżej dostępnej jej fizycznie. Aby przenosić bazy aplikacji należy sformatować w odpowiednim systemie plików (nie FAT). Więcej informacji masz przy aplikacji Link2SD.