Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Epson wf 7015 + ciss nie widzi żółtego

13 Jun 2015 17:10 1038 5
 • Level 8  
  Witam mam problem z drukarką epson wf 7015 + ciss Po uruchomieniu drukarki zaświeciły się wszystkie kontrolki sygnalizujące brak tuszu. Po kilkunastu próbach resetu systemu ciss świeciła się tylko kontrolka od czarnego, po czym udało się zresetować czarny lecz zaświeciła kontrolka żółtego i niestety tak już zostało, nie reaguje na reset. Bateria w systemie ciss wymieniona, styki i płytka ciss wyczyszczone, ciss odpowietrzony Czy ktoś miał podobny przypadek?
 • Level 8  
  Tak,ja mam ten problem, mam mase zamowien i nic nie moge zrobic. Odpowietrzyłam , wyczyscilam, klikalam kilkadziesiat razy, najpierw swiecila sie kontrolka od czarnego, potem tez od czeronego. teraz tylko ta druga i nic nie moge zrobic. Jak rozwiazales ten problem????
 • Level 8  
  Wymieniłem Ciss na ten nowszej generacji, zasilany napięciem z drukarki beż żadnych baterii i udziwnień, system działa bez zarzutu, nawet jakość wydruku się poprawiła :)
 • Level 8  
  Dzieki, no to mam problem..... :cry: a na jutro koszulki do zrobienia.... a mozesz mi napisac gdzie kupowales nowy ciss? tez chyba wymienie bo ciagle musze to ... odpowietrzac
 • Level 8  
  Znalazłem na allegro w granicach 100zł był a dlaczego ciągle odpowietrzasz? coś musi być nie tak masz zamontowane te pseudo filterki?
 • Level 8  
  A moze ja cos zle robie, jesli masz chwile,mozesz mi napisac jak Ty to resetowales? nigdzie tego znalezc nie moge

  Dodano po 37 [sekundy]:

  nie mam pseudofilterkow :)