Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen C5 2005r. Po podłączeniu akumulatora cały czas jest prąd(zapłon)

13 Cze 2015 18:14 891 3
  • Poziom 5  
    Witam robiłem klonowanie BSI w citroenie 2005 2.0 diesel i po podłączeniu akumulatora cały czas jest włączony zapłon( prąd) i jak się go odpali to nie można go zgasić kluczyk wyjmuje a autko dalej chodzi, dopiero po poduszeniu go na biegu gasi. Co może być przyczną tego coś w BSI czy ze stacyjką coś. I jeszcze pytanie które wejście w BSI jest odpowiedzialne za stacyjkę może tam trzeba szukać przyczyny. Dzięki za pomoc pozdrawiam :)
  • Poziom 13  
    Witam
    C5 w nowej wersji czy tej do 2005?
    Może kostka stacyjki padła? W Bsi mógł ulec uszkodzeniu przekaznik i też będą takie objawy.
    Czy coś było robione w samochodzie ?
  • Poziom 5  
    zapomniałem jeszcze dodać sprawdzałem interfejsem diagnostycznym autko i zero błędów. Czy możliwe że źle zrobiłem BSI czy jakby był zepsuł BSI to chyba autko by nie paliło czekam cierpliwie na odpowiedź pozdrawiam

Dodano po 23 [minuty]:

wylutowałem eeprom 95128 zczytałem wgrałem stary wsad i wlutowałem go z powrotem mówisz że przekaźnik a jak sprawidzić który przekaźnik jest zepsułty da się go naprawić czy trzeba nowe BSI ?? dzęki za odpowiedz pozdrawiam

Dodano po 1 [minuty]:

zdjęcie tego BSI i eeprom który wylutowywałem dzięki za odpowiedź
  • Poziom 5  
    i jeszcze jedno pytanie do magików od Citroenów. Interesuje mnie która wtyczka od czego jest zdjęcie po numerowałem żeby ułatwić. Jaki numer od czego jest dzięki za opowiedź pozdrawiam Citroen C5 2005r. Po podłączeniu akumulatora cały czas jest prąd(zapłon)

Dodano po 9 [minuty]:

deska napisał:
    Witam
    C5 w nowej wersji czy tej do 2005?
    Może kostka stacyjki padła? W Bsi mógł ulec uszkodzeniu przekaznik i też będą takie objawy.
    Czy coś było robione w samochodzie ?

autko w wersji po 2005 roku :)

Dodano po 2 [godziny] 42 [minuty]:

Pomocy chłopaki dajcie jakieś wskazówki gdzie szukać przyczyny:) pozdro