Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung R530 - Samsung Recovery Solution

14 Cze 2015 10:41 912 6
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich. Mam taki problem że nie mogę przywrócić sobie systemu za pomocą Samsung Recovery Solution... Podczas uruchamiania komputera naciskam F4 (tak jak jest w opisie) i niestety pojawia mi się czarne okno z migajacym "-" na lewej górnej części ekranu... Szukałem w google problemu i postanowiłem zrobić tak jak tu jest napisane:
    "Przez DMDE [Otwórz wolumin] SAMSUNG_REC i odzyskaj na C:
    \WinClon\Admin\Setup\Tools\RecoverySettingsSV.exe i uruchom jako administrator. "
    I tu powinno mi F4 działać, lecz niestety tak się nie dzieje... Nie mam płyty instalacyjnej więc nie wiem jak inaczej sobie z tym problemem poradzić. Bardzo proszę osobę mającą podobny problem który został rozwiązany o pomoc. Serdecznie dziękuję
  • Poziom 43  
    Czy istnieje partycja recorvery ?
    Daj rzut ekranu z zarządzaniem dyskami, jeśli system dziala.
    Smart dysku podaj.
  • Poziom 2  
    mógłbyś mi powiedzieć co ja muszę zrobić dokłanie bo nie znam się na komputerach i dlatego pisze do was ... ;/
    Takie cos ze smartem dysku znalazlem ale nie wiem czyto to, i zarzadzanie syskami... Chyba to to
    Samsung R530 - Samsung Recovery Solution Samsung R530 - Samsung Recovery Solution Samsung R530 - Samsung Recovery Solution
  • Poziom 43  
    Smart dysku, pobierz Crystal disk info i z tego programu daj rzut ekranu.
  • Poziom 2  
    To wszystko czego potrzebujesz , czy coś jest źle ?
  • Poziom 2  
    Czy jest ktoś w stanie mi pomóc z tym problemem, albo powiedzieć jak inaczej mogę wgrać od nowa system ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Wcześniej pisałeś o SRS4 - w tym modelu chyba masz RecoverySettings4.exe a nie RecoverySettingsSV.exe

Przy starcie <F8> -> Napraw komputer ... Wiersz polecenia i wklep:
    bootsect /nt60 ALL
    wpeutil reboot

Pózniej spod Windows spróbuj ponownie tym 'odzyskanym' programikiem.

Jak to nic nie da to na CD-RW czy pendrive nagraj UBCD i start z niego a następnie z pierwszej partycji przez Plop lub Super Grub2 Disk