Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

3100 "Nieudana rejestracja karty sim"

max_gsm 28 Maj 2005 01:19 1133 1
  • #1 28 Maj 2005 01:19
    max_gsm
    Poziom 18  

Witajcie tym razem mam problem z okia 3100, a mianowicie wyskakuje na lcd " Nieudana rejestracja karty sim" wiem z temat juz byl opisywany, ale moj problem jest nieco inny niz we wczesmiejszych postach. Chodzi o to ze telefon jest z idei i oczywiscie juz po gwarancji ma sciagnietego simlocka od samego poczatku tzn. dwa dni po zakupie juz nie mial i dzialal bez zadnych problemow pzez rok i ktoregos dnia wlozylem do niej karte sai swoi i wlasnie taki komunikat wyskoczyl a na tej karcie z idei dziala bez problemow, malo tego ziala tez bez klopotow z niemiecka karta T-mobile, a jak wloze karte sami swoi to lipa. Karta na 100% sprawna bo w innym aparacie jest oki, wkladam tezkarte z plusa abonament i tez lipa, ale jak np. wloze abonament ery to dziala. Prosze o pomoc bo juz zgupialem nie wiem o robic, oprogramowanie zmienialem na starsze i na nowsze i dalej to samo. Z gory dziekuje.

0 1
  • #2 28 Maj 2005 10:27
    pezeet
    Poziom 12  

to chyba nie zalezy od karty mam tez 3100 i ten sam komunikat a telefon ma 6 miesiecy nówka z salonu kumpel ma tez 3100 i ten sam problem próbował tez zmieniac karty ale to tez nic nie dawało :(

0