logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Potrzebna pomoc.....!!! Alpine TDA-7550R

GRZESROCK 28 Maj 2005 09:17 1469 6
REKLAMA
  • #1 1530625
    GRZESROCK
    Poziom 10  
    Mam nadzieje ze znajde tu choc troszku pomocy....:) Moj problem tkwi w tym ze chec podlaczyc do tego modelu CD-rom z kompa i wszystko juz mam tylko niewiem jak z tego odtwarzacza kasetowego wychodza mi takie wyjscia jak RCA output connector (czerwony i bialy ) przewod i Remote Turn-on lead (niebiesko bialy) i mam pytanie czy mozna to podpiac pod te przewody czy istnieje inny sposob na rozgryzienie tej kwestji posiada on jeszcze jedno wejscie na tylnim panelu ale co to i jak to ugryzc zabijcie mnie a wam niepowiem...bo sie kompletnie nieznam na tym.... licze na pomoc moze ja maxlaik naucze sie wkoncu czegos o CARAUDIO
  • REKLAMA
  • #2 1530669
    Deamon :)
    Poziom 21  
    Pod RCA nie masz co podłączać bo to jest wyjście na wzmacniacz. Masz w nim wyjście na zmieniarkę i może tu udało by się coś zrobić ale jak nie jesteś obeznany w elektronice to radzę się za to nie zabierać. Pozostaje tylko adapter kaetowy, taka kaseta z kabelkiem, możesz ją kupić na allegro.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 1530682
    GRZESROCK
    Poziom 10  
    wielkie dzieki tylko wiesz bardzo by mi zalezalo zeby to podpiac bezposrednio pod radyiko a nie kobinowac z kasetami....a istnieja moze jakies schematy do podlaczenia takiego czegos pod zmieniarke czy raczej nie.... a na elktronic sie rzeczywiscie nie znam ale do odwaznych swiat nalezy i wiecej jak zepsuc radyjka niemoge :D dzieki za podpowiedz z ta kaseta pomysle o tym.... ale moze jeszcze ktos bedzie cos wiedzial jak mi pomoc :)
  • REKLAMA
  • #4 1530694
    Deamon :)
    Poziom 21  
    http://www.studio24.prv.pl/ looknij na tą stronę jak tam nic nie znajdziesz to raczej nie podłączysz pod zmieniarke.
    Ps. mozesze może w radiu wybrać jako źródło zmieniarkę (jeżeli nie jest podłączona) lub AUX?
  • REKLAMA
  • #5 1531017
    GRZESROCK
    Poziom 10  
    ....z gory dzieki ale wiesz z moim amatorstwem to chyba wezme fure sprzet i pojade do jakiegos serwisu i niech sie chlopaki pomecza i to podlacza.... ewentualnie poszuma jeszcze czegos... :) bede sie doksztalcal i nastepny sprzet juz pewnie sam podlacze;p :D
  • #6 1537487
    Bejz
    Poziom 21  
    Jeżeli radio ma wyjście na zmieniacz CD to można je wykorzystać do podłączenia zewnętrznego źródła. W sklepie CarAudio kupisz lub zamówisz odpowiednią przejściówkę. Koszt do Alpine ok 40-50pln.
  • #7 1537884
    GRZESROCK
    Poziom 10  
    ....dzieki wielkie moze na necie beda takie przejsciowki to ide szukac wielkie dzieki siemka....
REKLAMA