Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ryglowanie sie drzwi vw polo 2005r

bercikus1 15 Jun 2015 11:24 837 5
    bercikus1
    Level 9  
    Witam jestem posiadaczem polo z 2005 r problem jest taki włączyłem sobie vagiem automatyczne ryglowanie się drzwi po przekroczeniu 15 km/h i wszystko działa tylko po zatrzymaniu pojazdu i wyjęciu kluczyka ze stacyjki nie odryglowują się pozostają nadal zamknięte czy coś jeszcze trzeba włączyć czy problem tkwi w czymś innym?
    BILGO
    Level 38  
    bercikus1 wrote:
    Witam jestem posiadaczem polo z 2005 r problem jest taki włączyłem sobie vagiem automatyczne ryglowanie się drzwi po przekroczeniu 15 km/h i wszystko działa tylko po zatrzymaniu pojazdu i wyjęciu kluczyka ze stacyjki nie odryglowują się pozostają nadal zamknięte czy coś jeszcze trzeba włączyć czy problem tkwi w czymś innym?

Możesz mi wytłumaczyć w jakim celu włączyłeś to ryglowanie ?

Moderated By CameR:

Reg. 3.1.11. Zabronione jest publikowanie wpisów nie będących próbą rozwiązania problemu .

andrzej20001
    Level 43  
    Żeby go nie wyciągnęli z auta na światłach karki. @bercikus1 Radio odepnij . :)
    bercikus1
    Level 9  
    po prostu w passacie tak miałem i tu też bym chciał mieć. To więc ma ktoś pomysł jak to zrobić?

Dodano po 3 [godziny] 27 [minuty]:

No ale to coś jest nie tak z radiem ? nawet jak odepnę i będzie wszystko ok to jak zrobić żeby to działało z radiem podpiętym?