Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Manta Mid1010 - Skasowala zawartosc karty

17 Cze 2015 13:13 633 8
  • Poziom 15  
    Koledzy poratujcie wiesciami. Jestem na urlopie, robilem zdjecia.
    Wyjalem karte micro z aparatu i wlozylem w slot tytulowej Manty by je obejrzec.
    Nic z tego a co najgorsze, wlozylem karte z powrotem do aparatu i wszystkie zdjecia zniknely.
    Pomozcie co mam zrobic, lub czy po powrocie do kraju da sie jakos odzyskac zdjecia?
    Chyba z zalu sie napije zaraz, Plitvickie skarby szlag trafil. 
  • Poziom 15  
    Informatyka to dla mnie magia, ale skoro dales nadzieje to serdeczne dzieki, poradze cos jak wroce do domu.
    Czy na ta karte moge robic kolejne zdjecia?
  • Poziom 15  
    Rozumiem ze nadpisywanie to wykorzystanie pelnej pojemnosci karty a kolejne pliki przy zapelnieniu trwale usuwaja starsze i te co jeszcze mozna odzyskiwac.
    .
    Chodzi o to ze zanim sie zorientowalem, comi tablet z karta zrobil, to nadal robilem zdjecia.
    Niewiele, kilkadziesiat pstrykow, licznik wskazywal ze miejsca jest na 1200 fotek, karta 2GB. Zdjec skasowanych bylo okolo 80 szt, bez filmow, po skasowaniu nowych zdjec jest moze ze 30
    .
    Czy ja to dobrze rozumuje?
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Jak chcesz odzyskać, to nie rób nic z kartą - tylko użyj programu do odzysk danych, w tej chwili korzystając z karty w aparacie i robiąc nowe zdjęcia tracisz szansę na odzysk poprzednich.
  • Poziom 15  
    Ok, rozumiem. Kupie zaraz druga karte albo bede robil foty telefonem.
    Te do odzyskania maja zbyt duza wartosc dla mnie.
    Odzysk powierze komus madremu bo ja to glupek komputerowy jestem.
    Co powiesz na spotkanie w lipcu w Z.G?
  • Poziom 15  
    No to super, ja wracam do pracy podobnie ale w Z.G. jestem dosyc czesto.
    Nawiaze kontakt.
    Dzieki za wsparcie i dobre checi.