Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung cx 558wt

28 Maj 2005 15:04 1029 3
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich.Mam problem,dostalem telewizor do naprawy i dalej niewiem gdzie szukac ogolnie telewizor był martwy udało mi sie wystartowac na wysokie ale dalej nic ekran ciemny i nie ma głosu baniak swieci dodatkowo objaw jest taki iz nie ma na plycie sterującej sterowania i nie swieci wyswietlacz napiecia niby sa bo mierzylem .Ciezko mi stwierdzic bo plyta jest juz przez kogos robiona takze dostalem po czyims niby naprawieniu.moze ktos sie juz z takim czyms objawem doznal dzieki za odp.pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 40  
    Witam. Na płycie teletextu jest stabilizator napięcia +5[V]. Sprawdz to napięcie a także +12[V] o ile dobrze kojarzę ten stabilizator jest także na tej płycie (LM7805, LM7812). Sprawdz także rezystory bezpiecznikowe na wyjściach trafa przetwornicy.
  • Poziom 10  
    sprawdziłem te stabilizatory są ok dla pewnosci wymieniłem jej ale objaw jest ten sam.Standardowo elektrolity na przetwornicy i dalej nic.Njbardziej mnie dziwi na płytce telegazety są napięcia prawidłowe a nie działa płyta sterująca teraz na dodatek już nie startuje słychać swierszczenie w przetwornicy opory sprawdzilem i inne
  • Poziom 10  
    witam ponownie[.] wymieniłem pamięć[,] klawiatura działa lecz nie działa wysokie .Nie wchodzi wysokie[;] do trafa wchodzi tylko 125v i dalszych napieć nie ma.Nawet na stabilizator z przetwornicy napiecia są[,] tylko od trafa nie[.] wymienilem i sprawdzilem opory diody i elektrolity i nic z tego[.] prosze o pomoc.dzieki