Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Predom Łucznik 455 - Pokrętło wyboru ściegu

Norwidus 19 Jun 2015 00:50 1716 1
    Norwidus
    Level 16  
    Dzień dobry, kupiłem ostatnio sobie do kolekcji, ale też jak i użytku maszynę do szycia Predom - Łucznik 455 (wielofunkcyjna), wyczyściłem sobie ładnie maszynę i tu pojawił się największy problem - nie potrafię wyregulować pokrętła wyboru ściegu, tzn gdy chcę przestawić na lewe położenie igły (pokrętło i zmiana na zygzak) igła automatycznie przeskakuje na prawe położenie igły. Tak samo samo z zygzakiem, igła uderza o płytkę ściegową oraz stopkę, próbowałem wyśrodkować igielnicę ale niestety i to nie poskutkowało. Proszę o pomoc, jest to fajna maszyna, a chciałbym na niej coś jeszcze uszyć :)
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Norwidus
    Level 16  
    Zaznaczyłem na bordowo 3 miejsca, które mi się nie podobają: te pod pokrętłem wkręt wcale nie dokręca się do końca, tylko kręci się dookoła, ten wahacz gdy ustawiam na lewe położenie igły przesuwa się w lewą stronę, a nie prawą. Igła na środkowym położeniu wcale nie jest na środkowym położeniu, a zygzak uderza w stopkę. Predom Łucznik 455 - Pokrętło wyboru ściegu