Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Denon avr1601 (umarł)-usterka

19 Cze 2015 15:07 597 6
  • Poziom 9  
    Witam forumowicze mam taki problem iż kilka dni temu szykując się do małej imprezy zniosłem mój amplituner w chłodniejsze miejsce to samo zrobiłem z odtwarzaczem i kolumnami, postał tam 2 dni robiłem test vol. podkręciłem go do 45. W dniu imprezy stał sprzęt pod schodami na zewnątrz muzyki słuchałem muzyki gdzieś na poziomie 20-30 vol. chodził tak z 4h potem schowałem go z powrotem na kilka dni 2-3 wziąłem go do mojego pokoju tam gdzie stał dzisiaj chcąc posłuchać muzyki uruchomiał się i wyłączał tą czynność 2 lub 3x za jakieś 3h uruchomiłem go z powrotem w środku coś błysło i z powrotem nie chciał się włączyć podejrzewam że mógł pójść potencjometr lub jakaś końcówka mocy czy coś ja się na tym nie znam. Jak co to też mogę załączyć zdjęcie bo wiem mniej więcej w którym miejscu to się stało
  • Poziom 34  
    To nie jest prosty sprzęt. Bez sporej wiedzy i umiejętności nic z nim nie zrobisz.
  • Poziom 9  
    Rozkręciłem go okazało się że były bezpieczniki spalone wymieniłem je okazał się nic nie pomogło amplituner pstryka przy włączaniu ale nic nie wyświetla co to może być podejrzewam że tą to końcówki lub przekaźnik
  • Poziom 34  
    Nie odpisałeś, czy znasz dobrze zasady pracy elementów elektronicznych, potrafisz dobrze lutować i wykonywać pomiary. W przeciwnym razie porady i twoja działalność doprowadzą sprzęt nie tylko do stanu "umarł", ale do "całkowitego rozkładu lub kremacji".
  • Poziom 34  
    To oddałeś do tego serwisu, czy nie? Nie wynika to z twojego postu.