Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka ciśnieniowa BOSCH AQUATAK 115 PLUS nie podaje piany aktywnej

19 Cze 2015 16:50 1767 5
  • Poziom 2  
    Tak jak w temacie. Myjka ciśnieniowa BOSCH AQUATAK 115 PLUS nie podaje piany aktywnej. Potrzebna jest dodatkowa lanca?
  • Poziom 12  
    raczej to nie zależy od lancy, nie ma gdzieś zaworu regulującego dopływ piany??
  • Poziom 6  
    Aktywna piana podawana jest na małym ciśnieniu, jeżeli nie chodzi o pianownicę.
    Trzeba do lancy podłączyć odpowiednią dyszę o jak największym przekroju otworu.
    Myjka powinna samoczynnie pobrać detergent.
  • Poziom 2  
    Podlaczalem lance , ktora wyglada jak szczotka. Niestety nnic to nie dalo. Regulatora tez nie widze
  • Poziom 6  
    Zobacz czy wężyk do podawania detergentu nie jest gdzieś przytkany, o ile ta myjka posiada takie wejście, bo przejrzałem kilka zdjęć tych myjek i nie zauważyłem go. W mojej myjce płyn podawany jest przez króciec na wyjściu za pompą przez właśnie taki wężyk z filtrem na końcu. Może ten model myjki nie jest przystosowany do pobierania płynu.
  • Poziom 7  
    przekręc główke lancy płaskostrumieniowej albo punktowej zeby sie przełączyła na niskie ciśnienie wtedy powinno zaciągnąć chemie ale działa to tylko jako oprysk żeby zrobić piane aktywną potrzebne jest pianownica która ma w sobie sitko do spieniania same lance podstawowe tego nie zrobią