Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

goclever gc 5080 - Logo goclever na białym tle i stoi

harvard1979 20 Jun 2015 09:36 2538 6
    harvard1979
    Level 12  
    Mam goclever gc 5080 i gdy nacisnę power pojawia się logo goclever na białym tle gdy naciskam na ekran słyszę pykanie. Próbowałem na W7 wykonać połączenie z mobile center aby total commanderem wejść na partycję wince. Jednak system wykrywa kartę sd i partycję z mapą jednak nie może się centrum mobilności skomunikować z urządzeniem dlatego nie mogę wjeść na pratycję i wykasować residentflash. Słyszałem, że można coś wgrać na kartę sd tylko nie wime co i jak aby przywrócić ustawienia i działanie navi. Dodam, że nic nie było aktualizowane ani też wgrywane. dziękki
    darek5650
    Level 12  
    Typowa usterka goclevera, spowodowana uszkodzeniem jednego bloku pamięci. Whranie od nowa romu zablokuje uszkodzony blok i navi będzie działać.
    ggtomaszgg
    Level 1  
    Witam! Mam taki sam problem. Jak zrobić to o czym piszecie? :)
    koala106
    Level 39  
    Poczytaj inne watki w tematach goclever. W skrócie jak dobierzesz firmware do swojej płyty, to masz szanse na naprawę, jak nie, to serwis lub śmietnik.
    darek5650
    Level 12  
    Trzeba pamiętać iż Goclever nie produkuje nawigacji tylko je sprzedaje pod swoją nazwą. Trzeba znależć jej odpowiednik i rom do niej. Mi się ostatnio udało z nawigacją Navio 515, a rom wgrałem z imap-5000M. Różnica jest taka że w meni zamiast napisu goclever jest promap po rosyjsku. Więcej na stronie, niestety po rosyjsku http://www.gsmforum.su/showthread.php?t=101549 .
    alex.lit
    Level 1  
    Logo jest prosto zamienić- to jest .bmp file
    Również pracuje IMAP_50M_3BAP2D0xxxxx.zip, moszliwie nawet lepiej.
    Według słów jednego z użytkowników ta wersja u jego pracuje lepiej
    w odróżnieniu od iMap-5000M_3BAP2I034841, która zawisa