Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Netgear JNR1010 has這 i password

White_LBM 20 Cze 2015 19:39 747 5
  • #1 20 Cze 2015 19:39
    White_LBM
    Poziom 7  

Witam,
    Mam dziwny problem. Od kilku dni podczas pr鏏y u篡tkowania internetu przez router wyskakuje mi informacja o podaniu has豉 i password. Dzieje si to bez na ka盥ej witrynie jak pr鏏uj przegl康a. Pr鏏owa貫m standardowych hase, kt鏎e nie dzia豉j. Jestem pewny, 瞠 has豉 nie zosta造 zmienione, gdy tylko ja obs逝guj ten router. Standardowe has豉 nie dzia豉j.
    Reset ustawie routera te nic nie da, informacja pojawia si wci捫. Dodam tylko, 瞠 internet jest, tylko blokuje strony. Mog np. zalogowa si na Stema, ale aktualizacji ju nie pobior. W Globala te pogram, ale jak chc wej嗆 na WP to wo豉 u篡tkownika i has這.
    Czy kto spotka si z takim problemem?
    Prosz o pomoc.
    Pozdarwiam

0 5
  • #2 20 Cze 2015 19:48
    _PREDATOR_

VIP Zas逝穎ny dla elektroda

A bez has豉?

0
  • #3 20 Cze 2015 19:50
    White_LBM
    Poziom 7  

tez nie, bez has豉, z has貫m! okienko wskakuje na swoje miejsce! :/

0
  • #4 21 Cze 2015 14:21
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

W temacie wspomnia貫 o routerze Netgear JNR1010, a okno logowania jest z TP-Linka TD-W8950ND, z czego s to dwa zupe軟ie inne routery (TP-Link jest dla ADSL). M鏬豚y napisa co wi璚ej o Twojej sieci i konfiguracji sieciowej komputera, na kt鏎ym problem wyst瘼uje.

0
  • #5 22 Cze 2015 16:42
    White_LBM
    Poziom 7  

Oto dow鏚, 瞠 router, z kt鏎ym jestem po陰czony to Netgear.
    Sie domowa jest roz這穎na na kilka mieszka, gdzie modem maj w豉軼iciele. Nie mam mo磧iwo軼i dost瘼u do modemu, no chyba, 瞠 poprosz :) Sam router ma bardzo prost kalibracj. Nigdy nie mia貫m problemu z skalibrowaniem go. Gdy wchodz w witryn 192.168.0.1 wyskakuje ten sam komunikat wpisz jw. admin i password nic nie daje.
    Jest mo瞠 mo磧iwo嗆 z豉mania takiego has豉 na router? By mo瞠 router by testowany przed zakupem i kto doda inne has這.

Dodam, 瞠 u 穎ny na laptopie pojawia si ten sam problem.

Prosz o pomoc :)

0
  • #6 23 Cze 2015 17:29
    White_LBM
    Poziom 7  

Mo磧iwe jest aby modem wo豉 adres MAC routera w ten spos鏏. Tzn. je郵i router nie mo瞠 si po陰czy z internetem, gdy nie ma wpisanego MAC, to przekierowuje menu logowania na modem aby wpisa mac routera??
    Ju nie mam pomys堯w na ten router, mo瞠 si zepsu?

0