Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Netgear JNR1010 hasło i password

White_LBM 20 Cze 2015 19:39 660 5
  • #1 20 Cze 2015 19:39
    White_LBM
    Poziom 7  

Witam,
    Mam dziwny problem. Od kilku dni podczas próby użytkowania internetu przez router wyskakuje mi informacja o podaniu hasła i password. Dzieje się to bez na każdej witrynie jaką próbuję przeglądać. Próbowałem standardowych haseł, które nie działają. Jestem pewny, że hasła nie zostały zmienione, gdyż tylko ja obsługuję ten router. Standardowe hasła nie działają.
    Reset ustawień routera też nic nie dał, informacja pojawia się wciąż. Dodam tylko, że internet jest, tylko blokuje strony. Mogę np. zalogować się na Stema, ale aktualizacji już nie pobiorę. W Globala też pogram, ale jak chcę wejść na WP to woła użytkownika i hasło.
    Czy ktoś spotkał się z takim problemem?
    Proszę o pomoc.
    Pozdarwiam

0 5
  • #3 20 Cze 2015 19:50
    White_LBM
    Poziom 7  

tez nie, bez hasła, z hasłem! okienko wskakuje na swoje miejsce! :/

0
  • #4 21 Cze 2015 14:21
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

W temacie wspomniałeś o routerze Netgear JNR1010, a okno logowania jest z TP-Linka TD-W8950ND, z czego są to dwa zupełnie inne routery (TP-Link jest dla ADSL). Mógłbyś napisać coś więcej o Twojej sieci i konfiguracji sieciowej komputera, na którym problem występuje.

0
  • #5 22 Cze 2015 16:42
    White_LBM
    Poziom 7  

Oto dowód, że router, z którym jestem połączony to Netgear.
    Sieć domowa jest rozłożona na kilka mieszkań, gdzie modem mają właściciele. Nie mam możliwości dostępu do modemu, no chyba, że poproszę :) Sam router ma bardzo prostą kalibrację. Nigdy nie miałem problemu z skalibrowaniem go. Gdy wchodzę w witrynę 192.168.0.1 wyskakuje ten sam komunikat wpisz jw. admin i password nic nie daje.
    Jest może możliwość złamania takiego hasła na router? Być może router był testowany przed zakupem i ktoś dodał inne hasło.

Dodam, że u żony na laptopie pojawia się ten sam problem.

Proszę o pomoc :)

0
  • #6 23 Cze 2015 17:29
    White_LBM
    Poziom 7  

Możliwe jest aby modem wołał adres MAC routera w ten sposób. Tzn. jeśli router nie może się połączyć z internetem, gdyż nie ma wpisanego MAC, to przekierowuje menu logowania na modem aby wpisać mac routera??
    Już nie mam pomysłów na ten router, może się zepsuł?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo